Vervolg Agenda 2007 JANUARI 06 januari 07 januari 13 januari 13 januari 20 januari FEBRUARI 03 februari 16 februari 16 februari 17 februari 18/19/20 februari 21 februari MAART Jeugdbal (Café-zaal Back in Time) Liedjesmiddag (D'n Oesterham Prinsenbal (D'n Oesterham) Gezinsviering Jeugdprinsenbal (Café-zaal Back in Time) Klingelbal (D'n Oesterham) Schoolcarnaval Carnavalsdisco Receptie prins (D'n Oesterham) Carnaval Aswoensdag Carnavalsclub "De Karklingels" Carnavalsclub "De Karklingels" Carnavalsclub "De Karklingels" Carnavalsclub "De Karklingels" Carnavalsclub "De Karklingels" Carnavalsclub "De Karklingels" ADOR Carnavalsclub "De Karklingels" Carnavalsclub "De Karklingels" Carnavalsclub "De Karklingels" 24 maart Aege Bojjum Live Harmonie Stichting Dorpsraad Oostrum Van Broekhuizenstraat 51 5807 AK OOSTRUM tel. (0478) 511513 internet: www.dorpenvenrav.nl Tarieven Oostrum's Weekblad leder jaar wordt besproken of de tarieven van het Oostrum's Weekblad voldoen. Dit jaar hebben we besloten tot een wijziging op 2 punten. 1De verenigingstarieven blijven hetzelfde maar op het factuurbedrag wordt tot 50 euro in mindering gebracht. Verenigingen met een besteding tot 50 euro hoeven dus niet te betalen voor hun publicaties, de overige verenigingen krijgen een korting van 50 euro. 2. U als abonnee mag voortaan gratis adverteren onder de volgende voorwaarden, uw advertentie is: niet commercieel niet politiek niet anoniem, opgave van een advertentie kan alleen onder vermelding van uw naam, adres en telefoonnummer. Geboorte, huwelijks- en overlijdensberichten worden dus voortaan gratis geplaatst. Kopij dient maandagavond uiterlijk 18.00 uur ingeleverd te zijn via e-mail of op de Valkenkampstraat 14.

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 5