Senioren Vliegende start Oostrum! Uitslagen zaterdag 02 september Leunen vet. - S.V. Oostrum vet. 4 -1 Uitslagen zondag 03 september Kronenberg 1 - S.V. Oostrum 1 0-4 Juliana Mill 3 - S.V. Oostrum 2 1-3 S.V. Oostrum 3 - VRIJ BW'27 3 - S.V. Oostrum 4 1-7 S.V. Oostrum 5 - Venray SV 9 2-5 S.V. Oostrum 6 - EWC'46 3 2-1 Sparta'18 DA1 - S.V. Oostrum DA1 1-2 Oostrum kan terugkijken op een, zeker qua resultaat, perfecte seizoensopening uit tegen Kronenberg. Was Oostrum de laatste jaren vooral een "slow-starter", deze jaargang zijn de eerste drie punten al na een wedstrijd binnen. Het veld in Kronenberg was bepaald geen biljartlaken te noemen en de hevige regenval maakte het er niet beter op. Toch was het voetbal van acceptabel niveau. Oostrum begon fel en Bas Kessels schudde op rechts zijn directe tegenstander af. Helaas bereikte zijn scherpe voorzet niet een der Oostrum-aanvallers anders zou het eerste doelpunt al binnen een minuut een feit zijn geweest. Oostrum bleef de aanval zoeken en zag even later Ruud Ousters vrij voor de Kronenberg-doelman opduiken. Hij probeerde de uitkomende keeper te omspelen maar stuitte helaas op deze. Na een onoplettendheid in de Oostrum defensie kreeg ook Kronenberg de eerste kansen. Ook zij konden vrij voor doelman Ralph Kessels niet tot succes komen. Na dertien minuten was de Oostrumse voorsprong een feit, en hoe! Doelman Ralph Kessels nam een uittrap en zag deze direct aan de andere kant in het doel verdwijnen. De te ver voor zijn doel staande Kronenberg-doelman beoordeelde de strakke bal verkeerd en deze ging met een mooie stuiter over hem heen. Deze opsteker was binnen en Oostrum ging op jacht naar meer. Na een half uur resulteerde dit in de twee nul door nieuwkomer Jelle van Tilburg. Na een goede actie op het middenveld van Jan Verheijen stuurde deze Jelle weg. Deze schudde zijn bewaker af en scoorde beheerst. Tot aan de rust gebeurde er weinig noemenswaardigs al liet Oostrum de teugels wel duidelijk wat vieren. Hierdoor kreeg Kronenberg zichtbaar weer wat vertrouwen in een goede afloop en kwam weer vaker in de buurt van het Oostrum-doel Na de rust had Oostrum de wind vol tegen. Het regende onophoudelijk en het al eerder genoemde veld werd alsmaar slechter. Het spelpeil zakte zienderogen. Kronenberg moest komen wat resulteerde in een sessie van vijf corners achter elkaar. Deze zorgden voor enkele hachelijke momenten doch doelman Raph Kessels zat er telkens goed tussen. Op het juiste moment zorgde Stan Janssen ervoor dat "de wedstrijd op slot ging". Hij zette goed door en met een uiterste krachtsinspanning lobte hij de bal over de keeper. De wedstrijd was nu gelopen. Kronenberg probeerde het nog wel maar de kracht en overtuiging ontbraken waardoor Oostrum de wedstrijd makkelijk uit kon spelen. De score werd tien minuten voor tijd zelfs nog opgevoerd. Na een mooie combinatie tussen Bob van Mil en Frank Frederix ging laatstgenoemde op snelheid door tot de achterlijn. Zijn perfecte voorzet werd bij de tweede paal door Ruud Ousters binnen geschoten. Rond de klok van half vijf floot de scheidsrechter voor het laatst en waren de eerste drie punten van het seizoen binnen. Volgende week op kermiszondag staat de derby tegen Top uit Tienray op het programma. Tot dan! -11 -

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 11