BESTUURSLEDEN GEZOCHT 0478-588180 10. Rondvraag Gevraagd wordt of actie ondernomen is om verpaupering van de Watermolen te voorkomen. De Gemeente, het Gemeenschapshuis en de KBO hebben een gesprek gehad. Naar aanleiding hiervan heeft de KBO het pand schoon gemaakt. De KBO zal het pand gebruiken voor 'koffiestops'. Het dak moet nog gerenoveerd worden. De openbare vergadering van 13 juli gaat niet door. Mochten er dringende zaken zijn, dan wordt een extra vergadering gepland. Er is nog steeds geen offerte ontvangen van de Gemeente inzake het Groenonderhoud. 11. Sluiting De voorzitter sluit de vergadering. De leefbaarheid van ons mooie dorp Oostrum hangt af van vele vrijwilligers. Wij, het bestuur van het Dorps Service Centrum D'n Oesterham, oftewel het Gemeenschapshuis, zijn ook van die mensen die zich inspannen om ons dorpshuis goed te besturen en goed te onderhouden. Het gebouw is nu meer dan 50 jaar oud en dan is goed onderhoud en renovatie hard nodig. In de afgelopen jaren is er al veel achterstallig onderhoud weggewerkt Het Bestuur en de het beheerders echtpaar hebben daar hard aan gewerkt. Om dit te kunnen realiseren en voort te zetten zijn er veel vrijwilligersuren nodig. Het Bestuur bestaat nu nog uit 6 personen, 4 mannen en 2 vrouwen, maar eind dit jaar gaat een bestuurslid (vrouw) ons verlaten door verhuizing naar Venray. Volgens de statuten van de stichting zouden we minimaal 7 bestuursleden moeten hebben. Binnenkort zijn dat er dus maar 5. Wij zijn dus op zoek naar versterking van het bestuur met minimaal 2 personen. Het gaat om ons eigen Dorpshuis D'n Oesterham dus meld je aan! Je kunt ook namens een vereniging plaats nemen in het bestuur. Geïnteresseerden kunnen contact opnemen met ondergetekende Mart Kusters of met een van de andere Bestuursleden. Samenstelling huidige bestuur: Voorzitter: Henk Valckx, Penningmeester: Wim Felder Lid: Riet Peters Mart Kusters Secretaris van het Bestuur kustersm@xs4all.nl Secretaris: Mart Kusters Lid: Henk Verhoeven Lid: Marij Stevens 5

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 5