Hallo Meisjes <$t Jongens Hallo jongens en meisjes. GEZINSVIERINGGEZINSVIERINGGEZINSVIERING Zaterdag a.s. luisteren wij de laatste gezinsviering van dit jaar op. Deze begint al om 18.00 uur, voor ons betekent dit, dat we om 17.15 uur in de kerk aanwezig zijn. Vrijdag 23 juni brengt iedereen zijn/haar eigen stoel mee naar de leefkuil en maandagmorgen halen we deze om 8.20 uur in de kerk weer op. Ik hoop dat jullie allemaal zaterdagavond aanwezig zullen zijn, maar allereerst hebben we vrijdag nog een repetitie. Wat mij betreft tot morgen 15.15 uur in de leefkuil van de school. Groetjes Liedy. Op zaterdag 24 juni a.s. om 18.00 uur is de laatste gezinsviering voor de vakantie, met als thema: VAKANTIE IN ZICHT. Deze viering zal door ons kinderkoortje o.l.v. Liedy, worden opgeluisterd. We hopen dan velen van jullie te mogen begroeten en we wensen iedereen alvast een hele fijne en zonnige vakantie toe. De gezinsmis commissie tj OOSTRUM Houd je van paarden en lijkt het je leuk om in de vakantie iets leuks, creatiefs en leerzaams te doen...? Misschien is dit dan iets voor jou: Een workshop: 'pony 's poetsen, opzadelen en invlechten' allemaal leuke weetjes en info over paarden en pony 's. 10 euro voor de totale workshop (ine! een poets-diploma en een lekker tussendoortje) voor kinderen vanaf 4 jaar Woensdag 5 juli Van 13. OOu to 117. OOu. Voor het inschrijven en extra informatie over de workshop kun je me bellen: 0478-515150. Bel snel want er kunnen maar 6 kinderen mee doen. Hopelijk tot dan, Groetjes van KI in te de Rijck. (Rosmolenweg 10, Oostrum) 3 KINDERKOOR

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 3