TE KOOP VERSE: Asperges Aardbeien Peultjes Bospeen Bloemkool G. THIELEN, ROSMOLENWEG 4 Vrijwilligerswerk bij de Kindertelefoon werk waar je iets aan hebt! De Kindertelefoon is op zoek naar vrijwilligers. En heeft vrijwilligers ook veel te bieden Boeiend werk in een gezellig team en de mogelijkheid om datgene wat je leert in dit werk te verzilveren. De Kindertelefoon is elke dag van 14.00-20.00 uur telefonisch bereikbaar voor jongeren tot 18 jaar. De Kindertelefoon Limburg wordt elk jaar tienduizenden keren gebeld over de meest uiteenlopende onderwerpen seksualiteit, verliefdheid, school, pesten, mishandeling etc etc. Aan de telefoon zitten geselecteerde en getrainde vrijwilligers. Alle vrijwilligers hebben eerst een basistraining gevolgd binnen de Kindertelefoon en komen na het afsluiten van die basistraining nog regelmatig bij elkaar om ervaringen uit te wisselen. De Kindertelefoon is een rijke leerschool. Je komt in aanraking met dat wat kinderen en jongeren bezig houdt. Je leert luisteren en praten met jongeren op een respectvolle en open manier. Daar kun je je voordeel mee doen in je privé-leven, bijv. ten opzichte van je eigen kinderen of in je opleiding. De Kindertelefoon Limburg biedt vrijwilligers nu ook de mogelijkheid om de leerervaringen te verzilveren: vrijwilligers bouwen een persoonlijk port folio op waarin alle leerervaringen worden vastgelegd. Dat port folio kan eventueel vrijstellingen geven bij bepaalde opleidingen of gebruikt worden als cv bij een sollicitatie. Vrijwilliger worden bij de Kindertelefoon kun je als je geïnteresseerd bent in kinderen en jongeren, een open mind hebt en als je 4 uur per week telefoondienst kunt verzorgen. Na de zomervakantie start er weer een basisopleiding. Ben je geïnteresseerd? Vraag een informatiepakket aan via telefoonnummer 077-3514057 of email info@telehulplimburq.nl Ook op de website www.telehulplimburq.nl staat informatie. 15

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 15