SOShulp Limburg zoekt luisterende ogen!!!! f op afspraak, ook 's avonds tel. 0478-539020 www.haioldkiisseiike«feeiis.»I i. SOShulp Limburg verzorgt de hulpverlening via chat en email in de provincie Limburg. Binnenkort start er een training om vrijwilligers op te leiden voor dit werk. SOShulp Limburg is onderdeel van Telehulpverlening Limburg, een stichting waar ook de SOS Telefonische Hulpdienst en de Kindertelefoon deel van uitmaken. SOShulp richt zich speciaal op de ondersteuning via chat en email. Gechat wordt er elke dinsdagavond van half 8 tot half 11 en elke donderdagmiddag van 14.00 tot 17.00 uur. Deze openingstijden worden op korte termijn uitgebreid. Emails kunnen altijd beantwoord worden. Jaarlijks worden er ongeveer 2000 chats gevoerd en 1500 emails beantwoord. Maar dit aantal stijgt snel. Het werk van SOShulp wordt uitgevoerd door geselecteerde en getrainde vrijwilligers. Voordat zij met het werk beginnen krijgen zij een interne opleiding, verzorgd door een van de beroepskrachten van de stichting. Ook na deze basisopleiding zijn er nog regelmatig werkbesprekingen en bijscholingen. Vrijwilligers van SOShulp moeten vaardig zijn op de pc, chatervaring hebben en gemiddeld ongeveer 4 uur per week beschikbaar zijn voor dit werk. Hulp via internet staat nog in de kinderschoenen. Ben je geïnteresseerd in mensen én in internet, wil je mee-pionieren en de mogelijkheden van deze vorm van ondersteuning mee ontdekken? Meld je dan aan als vrijwilliger. Je kunt een informatiepakket opvragen via telefoonnummer 077-3514057 (kantoortijden), of via email info@telehulplimburq.nl Ook op onze website www.telehulplimburq.nl is informatie te vinden. VOOR EEN LUISTEREN 13

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 13