OOSTRUM-CUP 2006 hummel In het Pinksterweekend van 3 en 4 juni a.s. wordt voor de 5e keer een Internationaal A1 - toernooi op sportpark De Spargespeeld waar in totaal 8 teams aan deelnemen. Deelnemende teams zijn Belfeldia - Keijenburgse Boys - SJC Noordwijk de winnaar van vorig jaar - Sallandia - Woudrichem - Sv Oostrum en twee duitse teams te weten: JSG Altrich en SV Niersbach Doelstelling van het toernooi is om de jeugd een afscheid aan te bieden vanuit de jeugdafdeling voordat zij overgaan naar de seniorenafdeling. Op vrijdagavond 2 juni arriveren de teams op het sportpark en vindt de loting van de poules plaats maar op de zaterdag wordt om 10.00 uur het toernooi officieel geopend en om 10.30 uur starten de eerste wedstrijden. Er wordt gespeeld in 2 poules. Tussen de wedstrijden door zijn er diverse ludieke acties zoals penalty's schieten speed shooting Nieuw daarbij is het spel: jassum drin Al onze jeugdleden zijn natuurlijk van harte welkom en kunnen ook meedoen aan deze activiteiten en omdat dit toernooi voor de 5e keer plaatsvindt zijn er dit keer geen kosten aan verbonden en valt er alleen maar wat te winnen Maar natuurlijk ligt het accent op het voetballen en kunnen toeschouwers genieten van het echte toernooivoetbalwaar winst en verlies vaak dicht bij elkaar liggen. Voorafgaande op de vorige edities staat de gezelligheid onder de teams ook hoog op de agenda. Op de zaterdagavond is een groot warm buffet. Er wordt gedurende het toernooi op het sportpark overnacht. Op zondagmorgen na het ontbijt beginnen de laatste poulewedstrijden om 10.30 uur. Vanaf 13.30 uur worden de finales gespeeld en de uiteindelijke Cup winnaar is om 16.15 uur bekend waarna aansluitend de prijsuitreiking zal plaatsvinden. Tijdens het toernooi zal er ook een grote loterij zijn met prachtige sportieve prijzen waarbij u mag denken aan een goed gevulde sporttas, een grote verrassingstas die met vakantie te maken heeft en iets moois van onze kersverse landskampioen PSVdat kunt u zien als u zelf komt U bent welkom op ons prachtige en gezellige Sportpark "De Spar"in Oostrum. Dévoettoalsp&claaizaak van Venroy

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 11