Aostrums Beachvolleybaitoernooi 2006 Stayer hofweg 2b Wanssum op afspraak, ook 's avonds tel. 0478-539020 www.haroldlenssenkeukens.nl Hengelsportvereniging Akertje", Oostrom Activiteiten jeugdcommissie. Op zaterdag 20 mei is de jubileumwedstrijd voor de jeugd. Deze wedstrijd, die wordt gesponsord door hengelsport speciaalzaak van de Ligt Allicht uit Wanssum, is gratis toegankelijk voor alle jeugdvissers uit de gemeente Venray en Meerlo-Wanssum. ledereen die op 1 januari 2006 nog geen 16 jaar was, kan deelnemen. Er zijn waardebonnen voor alle deelnemers en bovendien zorgt de jeugdcommissie voor wat te eten en te drinken. Aanmelding voor deze wedstrijd kan tot donderdag 18 mei 20.00 uur bij Pieter Kunen tel. 077-3662920 Begeleiding bij de jeugdvijver: Vanaf half april tot half september zullen er elke woensdagmiddag tussen 13.30 en 17.00 uur enkele jeugdleiders bij de jeugdvijver aanwezig zijn om vissertjes die komen vissen te helpen en te zorgen voor hun veiligheid. Ouders kunnen dus met een gerust hart hun kinderen naar de visvijver brengen voor een leuke vismiddag. De vissen in de jeugdvijver bijten uitstekend. Tijdens de trainingen van ons jeugdteam zijn vangsten van 20 tot 30 vissen in 2 uur tijd geen zeldzaamheid. Het loont dus echt de moeite het eens te gaan proberen. Op 18 Juni is het weer zover, het Aostrums Beach Volleybaltournooi. Ook dit jaar heeft VC de Fles in samenwerking met carnavalsvereniging de Karklingels de organisatie van het toernooi op zich genomen. De wedstrijden worden net als vorig jaar gehouden op het strand rond het AMC. De opzet is hetzelfde zoals voorgaande jaren, namelijk een team van 5 personen, waaronder minimaal 2 dames. Er kunnen zich 18 teams inschrijven, dus wees er snel bij want vol is echt vol. Teams kunnen zich voor 12 Juni opgeven bij Quinn Poels Ghiinenbeek 10, Tel: 515705 Het inschrijfgeld bedraagt 25 euro per team HarolcM LENSSEN

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 17