Bedankt sponsoren. Clubblad SVO: Ut Sparretje en Het Korfbaljournaal. Al jarenlang maken we twee clubbladen.Voor de voetballers hebben we "Ut Sparretje" voor de korfballersHet Korfbaljournaal". Omdat we één vereniging zijn geworden ontstond het idee om gezamenlijk één clubblad te maken. Maar ja, waarom dan niet meteen aan de website gedacht. Zo kunnen we al ons nieuws veel gemakkelijker actueel houden en ook de website onder de aandacht brengen en houden. Kortom: we waren het er snel over eens om over te stappen op digitale informatie voor alle leden van SVO. Hoe we dat gaan doen wordt momenteel besproken met alle direct betrokkenen van afdeling voetbal en korfbal. We hopen met ingang van het nieuwe seizoen te starten met minimaal 4 webredacteuren voor het maken van artikelen en competitienieuws voor SVO. Als redactie van Ut Sparretje en Het Korfbaljournaal nemen we dus afscheid van jullie. Er komt geen nieuwe editie meer uit! We hebben het clubblad met veel plezier elke keer weer gemaakt, maar we zijn toe aan een nieuwe uitdaging. We wensen de nieuwe webredacteuren straks veel succes toe en hopen dat ze er evenveel plezier aan zullen beleven als wij gehad hebben aan het maken van het "papieren" clubblad. Heb je interesse om als webredacteur aan de slag te gaan? Neem dan contact op met je afdelingsbestuur. Namens "Ut Sparretje"Mien Janssen, Henk Hofman en Monique Linnenbank Namens "Het Korfbaljournaal": Trudy Tonnissen en Finny Limburg Al onze reclamesponsoren van clubblad "Het Korfbaljournaal" willen we hartelijk bedanken voor hun jarenlange steun: Printpoint Venray, Rijwielhandel Swinkels, slagerij Biermann-van den Eijnden, Claessens groenten en fruit, Bowling Venray, De Bloemenkorf Brukske, Vera Zonweringen en de OOZO. We zien u graag terug op de sponsordag van SVO. Een uitnodiging volgt nog. Afdeling korfbal SVO. Wij wensen het damesteam van afdeling Voetbal van harte proficiat met hun kampioenschap. Afdeling korfbal SVO

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 5