Dames ZijActief Oostrum. UITSTAPJE naar Roermond. Datum: woensdag 17 mei. Vertrek: 9.30 uur Vertrekplaats: gemeenschapshuis "d'n Oesterham" Oostrum. Thuiskomst: 17.30 uur Kosten: geen kosten. Opgave: vóór 8 mei a.s. bij Ria Liebrand, tel. 550466. U kunt ook een briefje bij haar in de bus doen Stationsweg 114). Op woensdag 17 mei a.s. gaan we naar Roermond. ledereen - ook al heb je je al opgegeven tijdens de jaarvergadering - dient zich opnieuw op te geven bij Ria Liebrand om mee te gaan naar Roermond. Het programma ziet er als volgt uit: 9.30 uur: vertrek vanaf d'n Oesterham in Oostrum. 10.30 uur: ontvangst en welkomstwoord bij het Designer Outlet Centre in Roermond. 12.00 uur: lunch in het Designer Outlet Centre. 13.00 uur: stadswandeling o.l.v. VW stadsgidsen met een bezoek aan de St. Christoffelkathedraal 14.30 uur: vrije tijd. 16.30 uur: vertrek naar Oostrum vanaf Designer Outlet Centre. KRINGBEDEVAART Afferden. Datum: dinsdag 2 mei. Plaats: kerk in Afferden. Aanvang H. Mis: 19.30 uur. Op 2 mei a.s. wordt onze jaarlijkse Kringbedevaart in de kerk van Afferden gehouden. Bij deze nodigen wij u allen uit hieraan deel te nemen. Het is de bedoeling dat iedere afdeling de vlag mee brengt, na de H mis gaan wij dan in processie met vlag naar de Maria kapel. Ook willen wij weer gebruik maken van ons alternatieve koor, d.w.z. dat we een koor vormen van leden, men hoeft niet goed te kunnen zingen en er worden de alom bekende Maria liederen gezongen. Heeft u interesse om deel te nemen in dit koor dan bent U van harte welkom. Het koor oefent die zelfde dag om 18.30uur in de kerk, daarna ontvangen deze mensen 'n kop koffie en om 19.30uur zingen ze dan de H mis. Heeft u interesse om deel te nemen in dit koor dan kunt u zich aanmelden bij Gerda Crutzen (tel 0485-342834). Ook mag u die dag alsnog aansluiten bij ons koor, immers hoe meer zielen hoe meer vreugde. Graag hopen wij u die dag te mogen begroeten in de kerk van Afferden. Jthollek vrouwennetwerk Al 75 jaar dé sleutel naar de toekomst

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 15