In het kader van het 50 jarig bestaan van de Oostrumse Organisatie van Zelfstandige Ondernemers werd op 1 en 2 april een zeer geslaagde consumentenbeurs georganiseerd. Twee dagen lang lieten 37 Oostrumse ondernemers zien waarin een klein dorp groot kan zijn. Bijna 5000 bezoekers passeerden de kassa, en de combinatie van het beursbezoek met de Zenith rondleidingen bleek een schot in de roos. Vele complimenten werden ontvangen door de standhouders en de mensen van de organisatie, hetgeen weereen stimulans is voor een volgende beurs. De schooljeugd van Oostrum kon deelnemen aan een fotowedstrijd waarmee mooie prijzen te winnen waren. De winnaars zijn: De kaartjes voor het hele gezin voor Toverland zijn gewonnen door: Martijn Valckx van Broekhuizenstraat 42 De kaartjes voor het hele gezin voor het Zoo-park zijn gewonnen door: Kim van den Heuvel Witte Vrouwenstraat 18 Het middagje Sail Center voor het hele gezin is gewonnen door: Joost/Gijs/Wies van Bergen Jofferspas 13 De extra prijs: een woensdagmiddag het springkussen is gewonnen door: Maud Janssen Wanssumseweg 8 Allen van harte gefeliciteerd! Tijdens de beurs zijn er een aantal foto's gemaakt door Jos Euwes. Deze foto's zijn te zien op de site www.aostrum.nl Als laatste een bijzonder woord van dank aan onze sponsoren: Hoofdsponsor: Verstappen Verpakkingen Sponsoren: Discotheek Zenith; Maessen bedrijven bv; gemeente Venray; Rabobank Venray Meerlo-Wanssum; Nabben verhuur van evenementswagens; H-D springkussenverhuur; Aostrum.nl OOZO 50 JAAR Zeer geslaagde consumentenbeurs

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 5