..t Jeu de Boules NOBELNIEUWS Er is het afgelopen weekend een wedstrijd geweest voor de paarden en de pony's NOBEL in Maasbree. Jeanine Huijbers heeft aan allebei deelgenomen. Op zaterdag is Jeanine met haar pony Kelsey gestart en heeft zij een 1e prijs behaald met 435 punten in de klasse DZ1. Op zondag heeft zij een springparcours gereden met haar paard Mayblick en daarmee heeft zij een 4® prijs in de wacht gesleept. Luca de Rijck heeft zaterdag qereden in de klasse AL1 en heeft een mooie 1® prijs met 196 punten behaald met haar pony Black Beauty. Lisette van den Berg is met haar pony Mickey gestart in het DL1. Samen wisten ze een mooie 2® prijs te behalen met 194 punten. Ook Bianca Enders heeft het goed gedaan. Zij wist met het springen een 2® prijs te behalen in de klasse EL. ledereen van harte gefeliciteerd Op woensdag 5 en donderdag 6 april, hebben wij (de woensdagmiddag groep) een vriendschappelijke wedstrijd gehouden met deelnemers van de Hedse Boulers. Op woensdag ging de 1e en 2e prijs naar Heide, op donderdag ging de 1e en 2e prijs naar Oostrum. De totale eindstand van deze twee dagen was: Heide 10 wedstrijdpunten, met een puntensaldo van 193 voor en 157 tegen. Oostrum 8 wedstrijdpunten, met een puntensaldo van 157 voor en 193 tegen. Het waren twee fijne, gezellige middagen die zeker voor herhaling in aanmerking komen. We mogen deze zomer Heide in Oostrum verwachten. Groetjes van 1 van de 18. Mensen, Namens Comedia en de Vlasbloem: BEDANKT Het was een mooie avond. Uw lach en Applaus maakte het voor ons nog leuker om te spelen. Ook bedanken wij iedereen die ons steunde door een Donateurkaart te kopen. Wij gaan ons best doen om volgend jaar weer iets moois op de planken te brengen. Tot ziens, Toneelvereniging de Vlasbloem asbto

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 15