Oostrum in kwartier klaar met Meterik Kindervakantiewerk 2006 gaat de wereld rond! Oostrum heeft de uitwedstrijd tegen nummer zes van de ranglijst Meterik eenvoudig tot een goed einde gebracht: 0-3. Vanaf het beginsignaal mocht Oostrum het spel bepalen maar tot uitgespeelde kansen leidde dat niet. Meterik speelde gewaagd op buitenspel en had daar aanvankelijk succes mee.Veel Oostrumse aanvallen strandden dan ook na het vlagsignaal van de Meterikse grensrechter die het overigens vaak bij het juiste eind had. Het waren zelfs de gastheren die er een keer gevaarlijk uitkwamen maar het zachte schot van de linksbuiten was een makkelijke prooi voor doelman Ralph Kessels. Na een klein half uur spelen neemt Oostrum de op dat moment verdiende leiding. De laatste man van Meterik laat zich aftroeven door Arjan Kempen die vervolgens de doelman kansloos laat met een geplaatste schuiver: 0-1Vlak hierna valt ook een tweede Oostrumse treffer wanneer Bas Kessels opnieuw een fout in de Meterik-defensie afstraft: 0-2. In deze fase van de wedstrijd laat Oostrum vrij behoorlijk voetbal zien en mist nog een paar honderd procent kansen om de score verder op te voeren. Pas in de 40ste minuut beslist Oostrum de wedstrijd als Bas Kessels de achterlijn haalt en Roy Willems van dichtbij de 0-3 binnen kan schieten. Na de rust viel er helaas nog maar bar weinig te genieten voor de vele Oostrumse toeschouwers die in Meterik aanwezig waren. Oostrum leek weinig zin te hebben nog meer energie te verspelen en de groenwitte gastheren waren niet bij machte het Oostrum echt lastig te maken. De thuisploeg produceerde wel een aantal afstandschoten op het Oostrumse doel waarvan er één zelfs nog de lat raakte. En eerlijk gezegd waren de paar Meterikse schoten meer dan wat Oostrum de tweede helft nog liet zien. Het laatste fluitsignaal zal dan ook voor weinigen niet als een verlossing gekomen zijn. Komend paasweekeinde kan Oostrum de koppositie weer overnemen van Holthees. Het speelt dan zaterdag eerst uit tegen Melderslo (17.00 uur), en vervolgens s maandags thuis tegen Lottum (14.30 uur). Van maandag 3 tot en met vrijdag 7 juli 2006 vindt weer de kinderweek plaats van Kindervakantiewerk Venray. Het thema van dit jaar is "Rond de Wereld" en het programma staat hier helemaal van in het teken. De organisatie heeft weer veel nieuwe ideeën, maar de succesvolle programma-onderdelen van de afgelopen jaren zullen natuurlijk niet ontbreken. Zo zijn er natuurlijk vooral veel sport- en spelactiviteiten en de kinderen kunnen weer lekker knutselen. Ook gaan de kinderen aan de slag met muziek en dans van over de hele wereld. Net als vorig jaar gaan alle kinderen naar de bioscoop en is er weer een uitstapje met de bus. De week wordt natuurlijk traditioneel weer afgesloten met een spetterende show. Tussen 12 en 15 april worden de informatieboekjes op de basisscholen uitgedeeld aan alle kinderen van groep 3 tot en met 7. In dit informatieboekje staan alle details en bijzonderheden over Kindervakantiewerk. Aanmelden is dan tot en met 20 april mogelijk via het aanmeldformulier dat in het boekje zit. Niet wachten dus en het ingevulde formulier zo snel mogelijk inleveren bij de leerkracht op school. Net zoals voorgaande jaren is Kindervakantiewerk ook dit jaar weer opzoek naar leiding. Leiding geven kan vanaf 15 jaar, maar iedereen kan helpen. Alle hulp is welkom, ook als je maar een of meerdere dagen kan helpen. Voor meer informatie is kinden/akantiewerk bereikbaar op telefoonnummer 0478-515777 of via www.kvw-venray.nl ^**»nue *Way e-°'

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 10