R.K. Parochie O.L. Vrouw Geboorte, Oostrum GEZINSVIERING PALMPASEN. Zaterdag 8 april vindt er om 18.00 uur een gezinsviering plaats. Het thema spreekt voor zich, zo vlak voor de Pasen. Kinderen die thuis een palmpaasstok hebben gemaakt mogen deze meebrengen naar de kerk. Het kinderkoor luistert deze gezinsviering op en Deken Smeets is de voorganger. Vergeet u vooral de aanvangstijd niet! J Wat ons betreft graag tot ziens op zaterdag 8 april. Namens de gezinsmiscommissie met vriendelijke groet; Liedy Janssen VASTENAKTIE 2006 Vast iets met elkaar! Vast iets bij elkaar! Vast iets voor elkaar! Vastentijd: het moment voor uw bijdrage en steun! Ook in 2006 wordt er in onze parochie Oostrum weer een vastenactie gehouden. Dit jaar schenkt onze parochie, evenals alle andere parochies van het dekenaat Venray, de opbrengst van de vastenactie aan pater Antoon Rutten uit Wanssum, die al 40 jaar als missionaris werkzaam is in Indonesië. Pater Antoon Rutten heeft het geld van de vastenactie hard nodig voor een school met een goede vakopleiding voor de vele kansarme jongeren in Indonesië. Volgend jaar is de opbrengst van de vastenactie waarschijnlijk weer voor de "Stichting Zuster Truus Lemmens". Binnenkort ontvangt u het bekende vastenzakje, dat in de Goede Week (week 15) door het Bestuur en de Raad van Elf van onze Carnavalsvereniging "De Karklingels" weer bij u thuis wordt opgehaald. Carnavalsvereniging, hartelijk dank voor uw spontane hulp en inzet! U wordt vriendelijk verzocht het vastenzakje tijdig en hopelijk goed gevuld klaar te leggen. Namens pater Antoon Rutten zeg ik u allen bij voorbaat hartelijk dank voor uw gulle bijdrage, steun en medewerking! Namens het Kerkbestuur van Oostrum, Jos de Beer KINDERKOOR Hallo jongens en meisjes. Zaterdag luisteren wij de gezinsviering van Palmpasen op. Deze begint al om 18.00 uur, voor ons betekent dit, dat we om 17.15 uur in de kerk aanwezig zijn. Vrijdag 7 april brengt iedereen zijn/haar eigen stoel mee naar de leefkuil en maandagmorgen halen we deze om 8.20 uur in de kerk weer op. Ik hoop dat jullie allemaal zaterdagavond aanwezig zullen zijn, maar allereerst hebben we vrijdag nog een repetitie. Wat mij betreft tot morgen 15.15 uur in de leefkuil van de school. Groetjes Liedy. 7 KINDERKOOR OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 7