te rijden route bij het brengen en halen van kinderen. Ook vraagt de school aan ouders om het qoede voorbeeld te geven hoe in het verkeer met elkaar om te gaan. Vanuit de ouderraad nemen 2 mensen deel aan het project verkeersveiligheid van de Gemeente. De gele streep die bij de school getrokken is, heeft niet het gewenste effect. 6. Informatie plan voormalig Rabobankgebouw door Dhr H. Raedts Het plan betreft 10 appartementen en 3 woningen, samengevoegd in een complex. De woningen komen aan de Mgr. Hanssenstraat, de appartementen liggen aan de Watermolenstraat. De hoofdtoegang van de appartementen komt ook aan de Mgr. Hanssenstraat. Het parkeergedeeite komt aan de Watermolenstraat. De trafo aan de Mgr. Hanssenstraat wordt verplaatst. Er is voor dezelfde architect gekozen als bij Den Erck. Op de consumentenbeurs van de OOZO wordt het plan door middel van een maquette gepresenteerd. 7. Financieel verslag Oostrum's Weekblad Het inkomsten- en uitgavenpatroon van het Oostrums Weekblad is nauwelijks gewijzigd ten oozichte van 2004 De reserves zijn hierdoor weer opgebouwd. Op korte en middellange termijn wordt geen abnormale stijging van de kosten verwacht. De commissie Maatschappelijke Diensten maakt een voorstel om verenigingen meer tegemoet te komen in de kosten. Daarnaast zullen zij een voorstel doen voor het aanhouden van een minimale reserve. 8. Wijzigingen bemensing commissies In een interne vergadering van de Dorpsraad is de bemensing van de commissies opnieuw vastgesteld. De secretaris heeft hiervan een overzicht. 9. Commissie Middelen Verslag Dorosradenoverleq De heer Arts doet een verslag van de laatste vergadering. Rooster van benoeming aftreden leden dorpsraad Het rooster is zo opgesteld dat de voorzitter, secretaris en penningmeester nooit tegelijkertijd aftreden. Verder is rekening gehouden met het moment van aantreden. De leden van de Dorpsraad stellen het voorgestelde rooster vast. 10. Commissie Stedelijk Beheer Voortgang wandelpaden ,r .limr Er zijn brieven verstuurd naar de grondeigenaren betreffende de bewegwijzering. Het Limburgs Landschap is akkoord. De Baron heeft een voorstel tot wijziging. Donderdag 16 maart is er weer een vergadering, waarin hopelijk alles definitief wordt afgerond. De dorpen moeten samen proberen om binnen het budget te blijven. Dit kan een probleem opleveren omdat de dorpen verschillende wensen hebben. Als de subsidie te weinig zou zijn, kan de Dorpsraad eventueel een deel van het Rabofonds gebruiken voor de wandelpaden. Rapportage overige activiteiten Op het speelterrein bij de Watermolen wordt het rotte gebouwtje weggehaald. De Gemeente plaatst niets anders. De commissie Stedelijk Beheer zal bekijken wat een gewenste aanvulling zou kunnen zijn. Dit is ook afhankelijk van de inrichting van het gehele terrein rondom de Watermolen. Er wordt gevraagd of het mogelijk is om een bewegwijzering te plaatsen waardoor het duidelijk is dat op het Dorpsplein geparkeerd kan worden als het plein open is. De commissie Stedelijk Beheer zal dit navragen bij de Gemeente. 4

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 4