1 R.K. Parochie O.L. Vrouw Geboorte, Oostrum Administratie Kerkbijdragen. Zoals gebruikelijk werd in onze parochie in de loop van januari de jaarlijkse actie Kerkbalans georganiseerd. Een 25 - tal vrijwilligers bezorgden op veel adressen een verzoek om ook dit jaar weer een financiële bijdrage te willen verlenen om een verantwoorde exploitatie van onze parochie mogelijk te maken. Onderhoud aan kerkgebouw, pastorie en energie zijn jaarlijks grote uitgaven. Het stemt tot voldoening dat velen positief reageerden op ons verzoek. Inmiddels hebben wij van 389 gezinnen een deelnameformulier mogen ontvangen. Van deze groep verlenen 305 gezinnen een eenmalige machtiging tot automatische incasso van de toegezegde bijdrage. Uitgaand van de verleende machtigingen die een bedrag vertegenwoordigen van 24.789,00 komen wij tot een totaal begrootte bijdrage voor dit jaar van 31.173,00. Een voortreffelijk resultaat! Een welgemeend woord van dank aan U allen is dan ook op zijn plaats. Met vriendelijke groet, Jan Janssen, Adm. Kerkbijdragen Parochie Stationsweg 138 a,5807 AD Oostrum. AAN ALLE INWONERS VAN OOSTRUM UITNODIGING PAROCHIEVERGADERING op donderdag 20 april 2006. Gemeenschapshuis Oostrum Op donderdag 20 april a.s. wordt in het Gemeenschapshuis de jaarlijkse Parochievergadering gehouden. Deze vergadering begint om 20.00 uur. Tijdens deze vergadering wordt door het kerkbestuur verslag gedaan over het afgelopen jaar, wordt informatie gegeven met betrekking tot lopende zaken als gezinsbijdrage, avondwake en nieuwe ontwikkelingen. Uiteraard wordt gelegenheid geboden om vragen te stellen. Het financiële overzicht van de parochie over 2005 is in deze uitgave van het Oostrums Weekblad afgedrukt. Voor de goede orde wordt vermeld dat dit verslag uitsluitend is bedoeld ter informatie voor de Oostrumse gemeenschap en dat een en ander niet mag worden overgenomen voor publicatie elders. Wij stellen uw aanwezigheid ten zeerste op prijs. Het Kerkbestuur van de Parochie O.L. Vrouw Geboorte te Oostrum. 21

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 21