LENTECONCERT 2006 On the road met de Jongerenbus in Oostrum Op dinsdag 28 maart staat de Jongerenbus bij de Oude Watermolen (Iduna) in Oostrum, van 19.30uur tot 21.30uur. Ook dit jaar weer organiseert de Aostrumse Zangkompeneej het jaarlijkse Lenteconcert. Op zaterdag 25 maart a.s. is het zo ver. Dan zullen voor u optreden: Mannergesangverein Concordia Straelen. Grubbenvorster Mannenkoor Steyler Staar Aostrumse Zangkompeneej. In D'n Oesterham is het te doen. Aanvang 20.30 uur. Hieronder volgen enkele gegevens aangaande Mannergesangverein Concordia uit Straelen. Het koor Mannergesangverein Concordia Straelen werd opgericht in 1880 en staat onder leiding van Udo Schroder. Het koor telt ca.45 actieve zangers variërend in leeftijd van 35 tot ruim 80 jaren. Het koor beschikt over een ruim repertoire aan traditionele liederen: Zowel klassiek als moderne liederen uit opera, operette en musicals. Het koor richt zich op gezellig samenzijn en geeft kleinere en grotere concerten in Straelen en omgeving. Daarnaast neemt het koor deel aan carnavals- en andere activiteiten in Straelen Wilt u meer weten: zie ook www.concordia-straelen.de Of nog beter; kom en luister naar dit koor tijdens het Lenteconcert van de Aostrumse Zangkompeneej op 25 maart a.s. Tevens is de Aostrumse Zangkompeneej op zoek naar nieuwe leden die ons koor kunnen en willen versterken. Wie durft de handschoen op te nemen en bezoekt een repetitie van de Zangkompeneej. Wij repeteren op de dinsdagavond van 20.30-22.30 uur in het zaaltje van het AMC. Meer info nodig? Neem de telefoon en bel 511251 of 586418. De Jongerenbus van Synthese komt weer naar jou toe! Ben jij tussen de 12 en 21 jaar? Kom dan naar de Jongerenbus! In de bus is van alles te doen; tafelvoetbal, computers met spellen, tijdschriften, lekker kletsen, spelletjes doen, TV kijken, rondhangen, en er ligt informatie over diverse onderwerpen om te lezen. Tot ziens in de Jongerenbus! Jongerenwerk Synthese Venray 15

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 15