4. Notulen openbare vergadering d.d. 10 januari 2006 p.1 (punt 6) De locatie van de ondergrondse glascontainer is nog niet bekend. p.1 (punt 3) Het bedrag dat de Dorpsraad van de OVB heeft ontvangen wordt besteed aan het Watermolenplein. 5. Aftreden (Gerrit Gooren) en benoeming (Leo Lenssen en Hans Manders) leden Dorpsraad De heer Gooren neemt afscheid van de Dorpsraad. De voorzitter bedankt de heer Gooren voor zijn inzet en neemt op passende wijze afscheid. De heer Gooren bedankt de leden van de Dorpsraad voor de prettige samenwerking en wenst de Dorpsraad succes. De heer Leo Lenssen en de heer Hans Manders worden voorgedragen als nieuw lid van de Dorpsraad. De Dorpsraad stemt na schriftelijke stemming unaniem in met de benoeming van de twee nieuwe leden. De voorzitter spreekt het vertrouwen uit in een goede samenwerking. In een interne vergadering zal vastgesteld worden in welke commissie(s) beide heren zullen gaan deelnemen. 6. Financieel verslag Dorpsraad Het financiële verslag wordt door de voorzitter en de penningmeester toegelicht. Ook worden de verschillende rekeningen van de Dorpsraad toegelicht. Mevrouw Janssen en de heer Cornelissen hebben op 1 februari de kascontrole uitgevoerd. Alles is akkoord bevonden. De heer Cornelissen en de heer Hogeboom vormen de kascontrolecommissie voor volgend jaar. 7. Financieel verslag Oostrums Weekblad Dit agendapunt wordt verschoven naar de volgende vergadering. 8. Servicewinkels in Limburg De provincie Limburg heeft een budget beschikbaar voor Servicewinkels in kleine kernen. Dit om de leefbaarheid in de kleine kernen te vergroten. De vraag is of Oostrum behoefte heeft aan een dergelijke servicewinkel. Naast dit initiatief van de Provincie, is er een initiatief van Stichting Gemeenschapshuis om samen met de Dorpsraad de Oude Watermolen te gaan gebruiken voor allerlei zaken. Dit idee wordt uitgewerkt in Gebiedsgericht Werken. In eerste instantie zal nagevraagd worden bij de provincie hoe de voorwaarden zijn voor subsidietoekenning voor dit project. Daarna kan worden bepaald of het initiatief van de provincie gecombineerd kan worden met het initiatief vanuit de Stichting Gemeenschapshuis. 9. Commissie Middelen Verslag Dorosradenoverleq In de vergadering is een toelichting gegeven op de reconstructie. Daarnaast is het ontwikkelingsperspectief van Venray en de plaats van de DOP's hierin is besproken. 10. Commissie Stedelijk Beheer Voortgang wandelpaden De middelen voor de ontwikkeling van het wandelpadennetwerk in de Gemeente Venray zijn ontvangen van de provincie. Er kan met de uitvoering gestart worden. Ook is gestart met het vragen van toestemming aan landeigenaren waarover de route loopt. Dit moet voor 31 december gerealiseerd zijn. Voortgang kunstwerk Dorpsplein Oostrum De heer van Maarschalkerwaard zal voor 1 april het volledige ontwerp gereed hebben. In de vergadering van april presenteert hij een compleet uitgewerkt ontwerp. De Dorpsraad zal via diverse fondsen proberen middelen te werven. De heer van Maarschalkerwaard zal de formulieren toesturen voor aanvraag van subsidie bij de provincie. Op korte termijn zal een afspraak worden gemaakt met Synthese om de fondsenwerving in gang te zetten. Rapportage overige activiteiten

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 4