Oostrum, 5 maart 2006, Hierbij nodigen wij u uit voor de openbare vergadering van de Dorpsraad Oostrum. Deze vergadering vindt plaats op dinsdag 14 maart 2006 in D'n Oesterham Aanvang: 20.00 uur Namens het dagelijks bestuur J. M. Linskens, voorzitter - verslag dorpsradenoverleg - rooster van benoeming aftreden leden dorpsraad - rapportage overige activiteiten 08 Commissie Stedelijk Beheer: - Voortgang wandelpaden - Rapportage overige activiteiten 09 Commissie Maatschappelijke Diensten. - Rapportage overige activiteiten 10 Commissie Stedelijke ontwikkeling - Voortgang gebiedsgericht werken - Rapportage overige activiteiten 11 Rondvraag 12 Sluiting Concept notulen van de openbare vergadering van Dorpsraad Oostrum Datum: 14 februari 2006 Locatie: d'n Oesterham Oostrum 1. Opening De voorzitter opent de vergadering en heet alle aanwezigen welkom. 2. Vaststelling van de agenda Het financiële verslag van het Oostrums Weekblad wordt in de volgende vergadering besproken. 3. Ingekomen en uitgaande stukken en verdere mededelingen In de Gemeentegids wordt een verwijzing gemaakt naar de website van de Dorpsraden. Evaluatie ontvangen van de Gemeente Venray en de Politie inzake discotheek Zenith. Betrokken partijen zijn tot nu toe tevreden. Verkeersveiligheid is nog een aandachtspunt. De heer Coppus van de politie verzoekt om alle reacties aan hem door te geven. De heer Coppus wordt uitgenodigd om een presentatie te geven over de beveiliging van Zenith. Van de Gemeente Venray is het convenant gebiedsgericht werken ontvangen. Overzicht ontvangen van de taken van beheerders/toezichthouders van de afdeling ruimte. Bericht ontvangen van de familie Lepsi-Fleurkens inzake overname en heropening van de bakkerswinkel. De Dorpsraad heeft een uitnodiging ontvangen voor de receptie van prins Sjoerd I. De voorzitter heeft, als lid van werkgroep de Blakt een brief ontvangen waarin wordt aangegeven dat de firma Maessen partner is bij de ontwikkeling van de Blakt. 3 Agenda: 01 Opening door de voorzitter 02 Vaststelling van de agenda 03 Ingekomen en uitgaande stukken en verdere mededelingen 04 Notulen openbare vergadering d.d. 14 februari 2006 05 Financieel verslag Oostrums weekblad 06 Wijzigingen bemensing commissies 07 Commissie Middelen:

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 3