LENTECONCERT 2006 f KAMPEREN" Ook dit jaar weer organiseert de Aostrumse Zangkompeneej het jaarlijkse Lenteconcert. Op zaterdag 25 maart a.s. is het zo ver. Dan zullen voor u optreden: Mannergesangverein Concordia Straelen. Grubbenvorster Mannenkoor Steyler Staar Aostrumse Zangkompeneej. In D'n Oesterham is het te doen. Aanvang 20.30 uur. Hieronder volgen in het kort wat gegevens van het Grubbenvorster Mannenkoor. Het Grubbenvorster Mannenkoor is een koor dat is opgericht op 9 maart 1988. Het koor bestaat uit ca. 45 leden en staat onder leiding van Poul van Rooy en het koor wordt steevast begeleid door Oksana Baljva. Het koor is niet prestatiegericht d.w.z. dat zij nooit mee doen aan concoursen. Maar wel streeft men er naar om de koorzang op een steeds hoger peil te tillen. Het koor repeteert wekelijks op de woensdagavond en deze repetities verlopen in een gezellige sfeer. Na afloop van de repetitie wordt er nog nagepraat onder het motto: "Sonder Dranck Geenen Klank". Het repertoire van het Grubbenvorster Mannenkoor bestaat uit frisse moderne werken uit geheel Europa, de Balkan en Rusland. Belangrijk is dat de gerepeteerde stukken ook regelmatig ten gehore worden gebracht aan een zo breed mogelijk publiek. Vandaar dat het koor enkele keren per jaar een concert geeft. De Aostrumse Zangkompeneej nodigt de lezers van harte uit om het Lenteconcert te bezoeken en te genieten van de geboden zang. Tevens is de Aostrumse Zangkompeneej op zoek naar nieuwe leden die ons koor kunnen en willen versterken. Wie durft de handschoen op te nemen en bezoekt eens een repetitie van de Zangkompeneej. Wij repeteren op de dinsdagavond van 20.30-22.30 uur in het zaaltje van het AMC. Meer info nodig? Neem de telefoon en bel 511251 of 586418. "BUITENGEWOON Tot ziens, Comedia 8 april 2006 D'n Oesterham O, maar je moetje vrijmaken. Tot ziens, Comedia g april 2006 D'n Oesterham 11 Je ma9 me niet teieurste"en- li

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 11