Carnavals Ciu .ostium 1 llllliil Sjoerd Vollenberg uitgeroepen tot Prins Sjoerd I van C.V. "De Karklingels". In een bomvolle Oesterham is afgelopen zaterdag afscheid genomen van Prins Marcel II. Prins Marcel II, adjudanten Rien, Berry en nar Eric bedankte iedereen die dit voor hen geweldige seizoen mogelijk hadden gemaakt en wenste hun opvolgers veel succes toe. Nadat Prins Marcel door de ceremoniemeester was ontdaan van de mantel, steek, medaille en scepter nam de AAP (Aid Aostrumse Prinse) de regie over. Via een wereldreis langs indianen, de Massai, Kozakken, Pygmeeën, Jamaica, en Hindoes werd afgesloten werd met een lied van Jan Smit, geweldig gezongen door AAP Marcel II. Na een korte pauze werd er overgeschakeld naar de plaatselijke tv- studio voor de lokale verkiezingen. De vier plaatselijke partijen bestaande uit "De jongerenpartij"; "De Vrouwenpartij"; "De Boerenpartij" en "De Ouderenpartij" verdedigden in enkele minuten hum standpunten. Nadat de stembussen door de zaal waren geweest volgde de verkiezingsuitslag waarbij "De vrouwenpartij" als winnaar uit de bus kwam. Uiteindelijk kondigde lijsttrekker Helga van "De Vrouwenpartij" aan dat niet zij het komende jaar de regie over de plaatselijke bevolking wilde hebben maar dat ze daar een beter trio voor hadden gevonden. En zo werden Prins Sjoerd I met zijn adjudanten Roy en Paul vanachter uit de zaal op een kar de zaal binnengereden.Nadat Prins Sjoerd I door ceremoniemeester Hans Holtackers was voorzien van medaille, mantel, steek en scepter, en adjudanten Roy (de Kleijn) en Paul (Ousters) van de steek, richtte Prins Sjoerd I zich tot zijn onderdanen en eindigde met zijn lijfspreuk "Mit ös viere veuröp, hedde efkes gén zörg an de kop!". Na de gebruikelijke prinsendans met Marieke volgde vele felicitaties. Onder de klanken van "De Rosentaler" uit Merselo werden er nog enkele uurtjes uitbundig carnaval gevierd. Als laatste werd de residentie in 't Allemanscafé in aanwezigheid van vele carnavalsvierders geopend door Prins Sjoerd I nadat eerst Bob (van Mil) nog als nar geïnstalleerd werd. Al met al kunnen we terugkijken op een geslaagd prinsebal mede dankzij de AAP, De Rosentaler, en natuurlijk de vele vrijwilligers. Bedankt hiervoor!!! I mm* pil ii ililili iliiilil li X !W. il§§ pil it li iiiliiiiiil •ï-xj: xSi;

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 3