Actie KERKBALANS 2006. KBO - OOSTRUM KATHOLIEKE BOND VOOR OUDEREN Ook dit jaar gaat deze week in geheel Nederland de jaarlijkse actie Kerkbalans van start. Het is een geldinzamelingsactie van de gezamenlijke Christelijke Kerken in Nederland. Vanzelfsprekend sluit ook onze parochie zich hierbij aan. Al eeuwenlang is de kerk een plaats van viering, inspiratie en ontmoeting. Samen vieren wij er Eucharistie. De kerk is een ontmoetingsplaats voor velen bij een doopplechtigheid, de viering van een Eerste Communie, Vormsel, Kerkelijk Huwelijk, jubilea en een plek waar wij samen rouwen en afscheid nemen van een dierbare overledene. Samen als Parochiegemeenschap geven wij hieraan vorm en inhoud. Om dit alles te kunnen realiseren kan het kerkbestuur gelukkig rekenen op veel vrijwilligers. Hiervoor is echter een gezonde financiële basis vereist. Hiervoor organiseren de gezamenlijke Kerken de actie Kerkbalans. Met tevredenheid ziet het kerkbestuur terug op de deelname aan de actie Kerkbalans 2005. Van 401 gezinnen ontvingen wij een vrijwillige bijdrage. Dat vertegenwoordigt een geldbedrag van 31.222,00. Een voortreffelijk resultaat! Wij zijn U allen dan ook zeer erkentelijk voor Uw bijdrage. Dat betekent dat wij binnen onze parochie globaal 60 van de gezinnen tot de deelnemers mogen rekenen. Dat stemt ons tot vertrouwen, ook voor de naaste toekomst. Afgerond 82 van de deelnemers voldoet de bijdrage via automatisch incasso; naar keuze per maand-kwartaal - halfjaar - jaar. Ook dit jaar hopen wij weer op Uw medewerking en steun te mogen rekenen. Inmiddels zijn de enveloppen met deelnameformulier weer bij U thuis bezorgd. Een twintigtal vrijwilligers komen die vanaf 22 januari weer bij U ophalen. Vriendelijk verzoek om de retourenveloppe gereed te leggen. Namens het kerkbestuur en Administratie kerkbijdrage J. Janssen, Stationsweg 138 a, 5807 AD Oostrum.Tel.58 35 55. Secretaris: A. Linders, Geeststraat 8, 5807 AR, Oostrum. Tel. 0478 - 51 03 85 Beste Leden, 24 januari Jaarvergadering met uitleg door KBO over het nieuwe zorgstelsel 7 februari Kienen in zaal Back in Time aanvang 14.00 uur 3

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 3