Kinderkoor Agenda 2006 Hierbij wil ik u namens de gezinsmiscommissie: Joop, Tiny, Lizette, Frank en Riekske een goed kerstfeest en een gezond 2006 toewensen. En wat ons betreft graag tot ziens op 24 december en in het nieuwe jaar! Namens de gezinsmiscommissie met vriendelijke groet, Liedy Janssen. IfSS isms Hallo jongens en meisjes. Voor wat de gezinsviering op kerstavond betreft, deze begint al vroeg, namelijk om 17.00 uur. Dit betekent dat ik jullie om 16.15 in de kerk verwacht. A.s. vrijdag 23 december hebben we op de normale tijd repetitie. Omdat we 's middags vrij hebben van school komen jullie om 15.30 uur rechtstreeks naar de kerk. Misschien moeten we ook nog repeteren met andere kinderen dus de repetitie kan iets langer duren. De stoelen brengen we vrijdagmiddag om 12.00 uur naar de kerk. Ik kom dan ook even naar school om jullie hier aan te helpen herinneren. Verder wil ik jullie allemaal een hele fijne kerstvakantie toewensen met een flink pak sneeuw dat twee weken blijft liggen en een zalig kerstfeest en een heel gelukkig muzikaal 2006! Maandag 9 januari brengen we allemaal om 8.20 uur het stoeltje weer terug naar school. We beginnen weer met repeteren op vrijdag 13 januari. Tot morgen allemaal! Groetjes Liedy. JANUARI 03 januari 08 januari 19 januari 21 januari 24 januari 25 januari 28 januari Kienen KBO Liedjesmiddag (D'n Oesterham) Carnavalsclub "De Karklingels" Jaarvergadering Zijaktief Prinsebal (D'n Oesterham) Carnavalsclub "De Karklingels" Jaarvergadering Uitleg nieuwe Zorgverzekering KBO Jaarvergadering buurtvereniging VDS Jeugdprinsebal (Café-Zaal Back in Time) Carnavalsclub "De Karklingels" FEBRUARI 07 februari 11 februari 14 februari 23 februari 24 februari 25 februari 26-27-28 Concert Schuttersveld Klingelbal (D'n Oesterham) Creatieve middag Medewerking KBO-avond Schoolcarnaval Receptie prins (D'n Oesterham) Carnaval Aostrumse Zangkompeneej Carnavalsclub "De Karklingels" De Zonnebloem "Oicastrum" Aostrumse Zangkompeneej Carnavalsclub "De Karklingels" Carnavalsclub "De Karklingels" MAART 01 maart 25 maart 28 maart Aswoensdag Lenteconcert in Oostrum Bezoek Maria hoeve te Leende Aostrumse Zangkompeneej De Zonnebloem "Oicastrum" -5- (|j KINDERKOOR OOSTRUM - i

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 5