Ruime overwinning Oostrum Alweer bijna Kerst, Oostrum kende op deze regenachtige zondagmiddag geen problemen in de uitwedstrijd tegen het zeer zwakke Lottum. Na een zeer eenzijdige wedstrijd stond er een duidelijke 1-6 overwinning op het scorebord. Oostrum begon niet eens zo heel sterk aan de wedstrijd maar kwam toch al snel op voorsprong. Ruud Custers werd door Bas Kessels op rechts weggestuurd en legde de bal goed breed op Roy Willems die van dichtbij binnen kon tikken: 0-1. Na deze treffer was eigenlijk al duidelijk dat Oostrum deze middag niet meer in de problemen hoefde te komen want daarvoor was het voetbal wat Lottum op de mat probeerde te leggen te matig. Ook Oostrum speelde niet zijn beste voetbal maar kreeg toch behoorlijk wat kansen om de score snel op te voeren. Dit lukte echter pas na twintig minuten spelen. Ruud Custers brak door op rechts en wilde voorzetten maar zag tot ieders verbazing de bal via de handen van de Lottumse keeper in het doel vallen: 0-2. Oostrum bleef hierna veel druk uitoefenen op het doel van de tegenstander want Lottum leek de ideale tegenstander om eens lekker aan het doelsaldo te werken. Dat dit in de eerste helft niet meer lukte had het voor een deel aan zichzelf te wijten want de mooiste kansen werden om zeep geholpen. Bovendien had Oostrum pech toen Huub Derks vanaf een meter of 35 uithaalde en zijn schot op de lat uiteen zag spatten. De tweede helft begon Oostrum gretiger dan dat het de eerste was geëindigd. Dit leverde al binnen tien minuten een prachtig doelpunt op. Kevin van Dijck, die deze middag wat meer voor de verdediging speelde, stiftte de bal over de verdediging op Dick Janssen die vervolgens doeltreffend binnenknikte: 0-3. Vlak na deze treffer trof Dick Janssen opnieuw doel maar dit maal werd zijn doelpunt afgekeurd wegens buitenspel. Toch zou Oostrum de score snel uitbreiden via Roy Willems die vanaf de rand van het strafschopgebied ongehinderd kon binnenschieten: 0-4. Oostrum bleef doordrukken want met nog een half uur te spelen behoorde een monsterscore tot de mogelijkheden. Ook de Oostrumse backs begonnen zich steeds meer met de aanval te bemoeien wat in de 70ste minuut tot een vijfde treffer leidde. Bram Broeren soleerde zich een weg naar voren en legde de bal af op de vrijstaande Dick Janssen die zijn man eenvoudig uitkapte en vervolgens verwoestend uithaalde: 0-5. De assist was het laatste wapenfeit van Broeren deze wedstrijd want hij werd meteen hierna gewisseld voor Bart Direks. De nieuwe rechtsback zou in blessuretijd zorgen voor de mooiste treffer van de wedstrijd. Op ruim twintig meter van het Lottumse doel besloot Direks maar eens uit te halen met zijn linkerbeen en dat deed hij niet verkeerd. Het schot verdween prachtig via de binnenkant van de kruising in het Lottumse doel: 0-6. Dat Lottum een minuut later nog de eretreffer wist te maken leek in eerste instantie niet zo'n probleem maar kan Oostrum toch nog lelijk op gaan breken. Volgende week wordt immers de eerste periode beslist en hierin gaat Oostrum samen met Holthees aan de leiding. Beide ploegen staan in punten en in doelsaldo exact gelijk, zij het dat Oostrum drie goals meer heeft gescoord maar er dus ook drie meer tegen heeft gekregen. Het wordt dus zaak voor Oostrum om volgende week in de thuiswedstrijd tegen ACVW een beter resultaat neer te zetten dan Holthees in hun wedstrijd tegen Hegelsom. De Sint is inmiddels weer naar huis vertrokken en iedereen kan lekker spelen met jeugcLerwtf#*i#- de gekregen kadootjes. Het duurt nog een paar weken voordat het Kerstmis is maar wij willen jullie alvast laten weten dat onze jaarlijkse Kerstactiviteit gepland staat op donderdag 22 december. Meer informatie over deze kerstactiviteit kunnen jullie volgende week in het Oostrums Weekblad vinden maar schrijf de datum vast op!! Groetjes leiding bestuur A.D.O.R. 21

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 21