Picea A bies Picea Omorika Abies Nord Maniana Abies Koreana Abies Nobilis Glauca Ruime Keuze In Maten pot - gezaagd Gratis Kerstgroen Verkoop tot 19.00 uur WEYS CONTAINERPLANTEN STATIONSWEG 175 OOSTRUM Tel. 0478 58 16 56 Nieuw in Venray! Gewichtsconsulente Anja de Bruijne ti-ii.il mmmmmmmm 18 Wat doet een Gewichtsconsulente? Zoals uit de naam al blijkt, geeft een Gewichtsconsulente persoonlijke begeleiding bij gewichtsproblemen. Dat kan zowel voor volwassenen, als voor kinderen. Zolang aan de gewichtsproblemen geen medische oorzaken ten grondslag liggen. Wie is Anja de Bruijne? Anja is gediplomeerd Gewichtsconsulente en lid van de Beroepsvereniging Gewichtsconsulenten Nederland. Anja helpt mensen stap voor stap te werken aan een gezonde leefwijze. Zonder pillen, kruiden of strenge diëten. Gewoon gezond eten en bewegen om op een verantwoorde manier af te vallen. Persoonlijke begeleiding en aandacht staan hierbij voorop. U krijgt een op uw situatie aangepast voeding- en bewegingsadvies, zodat u in een rustig tempo afvalt en op dit gewicht kunt blijven. Waar nodig komt ook het psychishe aspect aan bod. Eetbuien, emotioneel eten en te sterk reageren op externe voedingsprikkels komt veel voor en ook daar wordt aan gewerkt, met praktische tips en adviezen. Ook bewegen hoort erbij. Voor kinderen is er naast consulten met de ouders een apart programma mogelijk. In kleine groepjes wordt ze, op een leuke speelse manier, geleerd wat gezonde voeding is. Daarnaast wordt er ook bewogen, d.m. v. sport en spel. Uw personal coach naar een slanke lijn Anja de Bruijne, Tangostraat 1, 5802 KS Venray tel.: 0478-513719, 06 49940980, e-mail: voestenbert@hotmail.com V KERSTBOMEN w:.v::vv:vx;:v:v:v

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 18