AGENDA SMT IN CONCERT Op zondag 11 december 2005 zal onze harmonie Sub Matris Tutela een concert geven in de kerk van Oostrum. Om 09.30 uur vindt eerst de Caeciliaviering plaats, die opgeluisterd zal worden door een klarinetensemble van de harmonie. Om 11.30 uur start het concert. In de kerk van Oostrum, die voor deze dag omgetoverd is tot een concertzaal, zullen het orkest onder leiding van Betty Bartels en het tamboerkorps onder leiding van Piet Poels hun kunsten ten gehore brengen. SMT in concert krijgt een extra dimensie door het optreden van het klarinetkwartet van de Koninklijke Luchtmachtkapel. Dit kwartet is in 1998 opgericht ter gelegenheid van een orkestreis naar het Zwitserse Saas-Fee, alwaar de organisatie vroeg naar kamermuziekensembles die extra concerten wilden verzorgen. Het kwartet bestaat uit Richard Broeken, Remco van Viersen, Wim Romeijn en Peter Beerkerfs. Na een succesvol optreden in Zwitserland was de toon letterlijk en figuurlijk gezet. Vele optredens volgden, variërend van concerten voor de volledige defensietop en optredens tijdens buitenlandse tournee's van het orkest. Het kwartet heeft zich ontwikkeld tot een zeer allround ensemble dat haar publiek perfect weet te bedienen. Zij zien elk optreden als een unieke uitdaging om het publiek in vervoering en extase te brengen, hen te boeien, te ontroeren en te amuseren. Hopelijk wilt u deze unieke uitvoering van Muziekvereniging Sub Matris Tutela niet missen en zien we u op zondag 11 december in de kerk van Oostrum. Het concert is voor iedereen vrij toegankelijk en de deuren gaan om 11.20 uur open. 11 Ma. 5 dec. Geen repetities Wo. 7 dec. 18.45u. Leerlingen tamboerkorps 19.30u. Repetitie tamboerkorps Repetitie orkest (tijd volgens afspraak) DONATEURSAKTIE HARMONIE 2 EN 3 DECEMBER Op bovenstaande data houdt de harmonie weer haar jaarlijkse donateursaktie. De opbrengst van de aktie wordt gebruikt voor de instandhouding van de harmonie. Als tegenprestatie mag u verwachten dat de harmonie bepaalde kerkelijke activiteiten (o.a. processie, eerste communie, Allerzielenviering) mee opluistert alsook aanwezig is bij bijzondere aktiviteiten (o.a. intocht Sinterklaas). Daarnaast verzorgt de harmonie serenades bij verschillende gelegenheden, zoals persoonlijke jubilea voor inwoners van Oostrum, 50-jarige bruiloft (of meer), toekenning van een koninklijke of kerkelijke onderscheiding, bereiken 90- jarige leeftijd. En voor verenigingen bij jubilea van 40 jaar en meer en bij behaalde kampioenschappen van een hoogste elftal of team bij een te houden receptie. De harmonie doet dit uiteraard alleen als dit gewenst wordt. Omdat de harmonie niet altijd op de hoogte is van een bijzondere gebeurtenis, dient u de harmonie hier wel over te informeren. En als laatste bent u allen uitgenodigd op ons concert op zondag 11 december om 11,30u. in de kerk van Oostrum dat wij samen geven met het klarinetkwartet van de Koninklijke Luchtmachtkapel. U ziet, uw bijdrage komt goed terecht en maakt het mede mogelijk dat alle bovenstaande aktiviteiten in stand gehouden kunnen worden. De donateursaktie wordt gehouden op vrijdag 2 en zaterdag 3 december aanstaande. Alvast bedankt voor uw steun.

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 11