Zittingsavond C.V. de Karklingels uitverkocht!! Dag jongens en meisjes van A.D.O.R., Aanstaande zaterdag 19 november wordt de jaarlijkse zittingsavond gehouden in D'n Oesterham. Het belooft ook dit jaar weer een spetterende avond te worden met een grote inbreng van eigen bodem. De optredens tijdens deze avond, die begint om 20.00 uur, worden dit jaar namelijk verzorgd door: - 4% Vet, 4 echte "Aostrumse" jongens op zoek naar "hun ware ik"; - Harry Hens, Brabants buuttekampioen 2001 en de laatste jaren steevast in de top 4 van Brabant; - Heej en Weej, 2 Leunse dames met Will Cremers uit Oostrum; - De Zok, de routiniers van eigen bodem met een High-Tech voorstelling; - Lizanne Arts en Helga Cornelissen, het debuut van 2 "Aostrumse megjes"; - Vol en Romig, deze 4 "Aostrumse" jongens gaan dit jaar op de muzikale toer; - 2Petjes uit Horst en op veler verzoek terug met een nieuw programma; - Als afsluiter de jongens van Ut Piepke met "Aostrum Wie Lof Joe" (Het winnende liedje van de liedjesmiddag 2005). De muzikale omlijsting van de avond wordt dit jaar voor het eerst verzorgd door joekskapel Ut Göt. Wij vinden het geweldig dat zij de fakkel van de Eikenhofkapel hebben overgenomen. Zoals gezegd is de voorstelling compleet uitverkocht en staan er nog diverse mensen te popelen om alsnog kaartjes te bemachtigen. Daarom vragen wij die leden, die hun kaarten hebben afgehaald maar zaterdag onverwacht niet kunnen, vriendelijk om hun kaarten terug te brengen naar Dave Moorrees, Randenrade 13, telefoon 513185. Alvast bedankt voor jullie medewerking!! De commissie Zitting Afgelopen zaterdag is de Sint weer in Nederland aangekomen. Gelukkig was Pakjesboot 12 gewoon onderweg naar Nederland en was Sinterklaas aan boord. jeu&dA>ere*u#m# Wegwijspiet en de Hoofdpiet waren een beetje de kluts kwijt maar het is allemaal goed gekomen. Natuurlijk hopen we dat de Sint ook dit jaar weer even tijd heeft om naar A.D.O.R. toe te komen. We gaan er in ieder geval een gezellig feestje van maken op woensdag 30 november! Alle kinderen van A.D.O.R. die in groep 3 of 4 zitten zijn uitgenodigd. Om 18:30 uur mogen jullie binnen komen en rond 20:00 uur is het afgelopen. Nu allemaal thuis flink Sinterklaasliedjes gaan oefenen!! Groetjes leiding en bestuur van A.D.O.R. p.s. De groep 5-6-7-8 hebben hun eigen feestje rondom Sinterklaas. Afspraken hierover worden met de groepsleiding gemaakt. 'STRUM

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 19