S. SftfK NOBELNIEUWS NOBEL De aanvoerder van de gasten werd vrije doortocht verleend en hij schoof de bal beheerst onder Ralph Kessels door: 0-4. Een minuut later wist Oostrum de achterstand weer te verkleinen toen Dick Janssen van dichtbij kon binnenschieten na een voorzet van Roy Willems: 1-4. Met nog een half uur op de klok weigerde de thuisploeg zich bij een nederlaag neer te leggen en bleef geloof houden in een sensationele comeback. Deze comeback had in de 65s minuut meer kans van siaqen qehad als Oostrum een cadeautje van de scheidsrechter beter op waarde had weten te schatten. Dick Janssen ging gewillig naar de grond nadat de doelman wat wild uit zijn doel kwam Helaas werd de toegekende penalty door Roy Willems niet goed genoeg in de hoek 9em|kt waardoor de EWC-keeper het schot kon keren. De opstuitende bal werd vervolgens in de rebound door Bas Kessels recht in de handen van de keeper gekopt. Naarmate de tijd verstreek, en een tweede doelpunt uitbleef, ebde het geloof in een goede afloop steeds verder weg bij de Oostrummers. Ruud Custers trof een kwartier voor tijd nog wel doel maar deed dit in buitenspelpositie waardoor het doelpunt werd geannuleerd. Aan de 1-4 stand op het scorebord kwam zodoende geen verandering meer en moest de thuisploeg zich neerleggen bij een verdiende nederlaag. De gasten uit Well straalden immers meer uit dat ze de wedstrijd wilden winnen en gingen bovendien een stuk zorgvuldiger met de mogelijkheden om. Volgende week gaat Oostrum op jacht op eerherstel in de uitwedstrijd tegen BW'27 uit Blitterswijk. Raadpleeg te allen tijde het publicatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen Er werd dit weekend een dressuurwedstrijd voor paarden gehouden in het hippisch- centrum te Wanroy georganiseerd door onze vereniging. Net als vorig jaar was er een zeer grote belangstelling. Er kwamen ongeveer 240 combinaties aan start, en er werden zo^n 440 proeven verredsn Het bestuur wil alle leden van de club die hun bijdrage geleverd hebben om dit weekend zo goed moqelijk te doen verlopen, van harte bedanken voor hun inzet. Onze eigen ruiters hebben ook deelgenomen aan de wedstrijd, de resultaten zijn in het B als volgt. Christel van Dijck twee maal een 2e prijs met 166 punten en 171 punten. Esther Goumans tweemaal 150 punten. Rianne Schellekens 160 en 161 punten. Fleur Kloppenberg 152 en 162 punten. Larissa Wardenburg 154 en 148 punten. In het L1 behaalde Harm van Huet 149 en 158 punten. Marlou Berghmans 159 en 147 punten. In het L2 behaalde Ineke van Dijck een 5 prijs met 163 punten en een 3e prijs met 174 punten. De ponyruiters konden naar een selectiewedstrijd in Horst. Klinte de Rijck nam zaterdag hier aan deel op haar pony Hollanda S. Ze behaalde in de klasse CL2 een 1e prijs met 173 punten.Op zondag reed Luca de Rijck een AL1 proef op Black Beauty, ze behaalde een mooie 2e plaats met 168 punten! Jeanine Huijbers reed een DEZ1 proef met Kelsey en behaalde daarmee een mooie 2e prijs met 194 punten. Juliët Willems heeft een keurige BL1 proef gereden en kreeg daarvoor 169 punten, ledereen proficiat!!!! Nobel

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 15