Gezinsmis en viering Sint Maarten KINDERKOOR De Sint Maartenviering vindt dit jaar plaats op zaterdag 12 november. Aanvang gezinsmis: 18.00 uur. Plaats: Kerk Oostrum We beginnen de Sint Maartensviering met een gezinsmis die wordt voorgegaan door de Deken. Tijdens de viering wordt het verhaal van Sint Maarten verteld en uitgebeeld. Het kinderkoor, het blokfluitgroepje en enkele leerlingen van het leerlingenorkest luisteren deze viering muzikaal op. Alle kinderen mogen een lampion meenemen. Dus kinderen en ouders kom allemaal naar deze viering! Aansluitend is de lampionnenoptocht waarin Sint Maarten voorop gaat op zijn paard, gevolgd door de bedelaren en soldaten, kinderkoortje en kinderen met lampionnen en hun ouders. De route is als volgt: - vanuit de kerk linksaf naar de Mgr. Hanssenstraat - rechtsaf naar de Valkenkampstraat - rechtsaf Witte Vrouwenstraat - rechtsaf Geysterseweg - oversteken naar Vlasakker - rechtsaf naar Randenrade - achter het fort rechtsaf - Gildestraat vervolgen - oversteken naar het schoolplein Op het schoolplein zal een kampvuur ons verwarmen en krijgt iedereen warme chocomel en een wafel. Jullie komen toch ook! Tot zaterdag 12 november! De Ouderraad en gezinsmiscommissie Hallo jongens en meisjes. Morgen hebben we zoals gewoonlijk repetitie. A.s. zaterdag zingen wij de gezinsmis over Sintermerte. Deze H. Mis begint om 18.00 uur, wat voor ons betekent dat we om 17.15 uur allemaal in de kerk aanwezig zijn. We moeten n.l. ook nog even oefenen met het blokfluit groepje. Vergeet de klapper en het stoeltje niet mee te brengen! Ik hoop dat iedereen aanwezig kan zijn. Tot morgen! Groetjes Liedy.

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 3