Projecten - Ter hoogte van de kruisingen Valkenkampstraat/Watermolenstraat, Vlasakker/Geysterseweg en Hoefslag/Ghünebeek met de Mgr. Hanssenstraat dienen gemarkeerde oversteekplaatsen voor voetgangers te worden gemaakt. - Fietsers vanaf de Wanssumseweg dienen vanaf de komgrens gebruik te maken van de Mgr. Hanssenstraat. - Het vrijgekomen fietspad vanaf komgrens/Wanssumseweg tot kruising Geysterseweg dient voetpad te worden. - Voor het brengen en ophalen van kinderen van de basisschool dient een schoolroute te worden aangegeven lopend via Vlasakker, Randenrade en Watermolenstraat richting Mgr. Hanssenstraat. - De kruisingen in de Mgr. Hanssenstraat, tussen de spoorwegovergang en de rotonde Wanssumseweg dienen dusdanig aangepast te worden dat voor iedereen duidelijk wordt hoe de voorrang is geregeld. Markering op het wegdek of anderszins is noodzaak. - De versmallingen bij de kruising Watermolenstraat en bij de kruising Vlasakker/Geysterseweg dienen te worden weggenomen of door middel van verkeerstekens dient duidelijk de voorrang van vrije doortocht te worden aangegeven. - Op de kruising Valkenkampstraat en de Ghünenbeek/Hoefslag met de Mgr. Hanssenstraat dient de voorrangspositie duidelijk te worden weergegeven. - Op de Geysterseweg tot de kruising Spraelandweg/van Broekhuizenstraat moeten dusdanige verkeersremmende maatregelen worden aangebracht dat gebruik hiervan door vrachtverkeer en landbouwverkeer sterk wordt ontmoedigd. - De toegang voor vrachtverkeer dient verder bemoeilijkt te worden. Het geldende toegangsverbod voor vrachtverkeer, vanaf de kruising Stationsweg/ Mgr. Hanssenstraat, Geysterseweg vanaf de Zomp en Wanssumseweg vanaf rotonde dient strikt gehandhaafd te worden. - Verdere verkeersbelemmeringen voor vrachtverkeer, behoudens voor het openbaar vervoer, dienen te worden aangebracht. - De Stationsweg dient vanaf de komgrens verkeersluw en veiliger te worden gemaakt. Dit dient te gebeuren door het aanbrengen van snelheids belemmerende maatregelen en het aanbrengen van verkeersobstakels. De verkeersobstakels mogen niet belemmerend werken voor het openbaar vervoer. - Langs de Stationsweg dient een trottoir te worden gerealiseerd tot aan de kom Venray. - Het verkeer vanaf de Mgr. Hanssenstraat richting NS-station dient vrije doorgang te hebben ten opzichte van het verkeer vanaf de Stationsweg. - Het verkeer vanaf de Henri Dunantstraat en de Oirloseweg dient vrije doorgang te hebben ten opzichte van het verkeer vanaf het NS-station/Stationsweg. - Het verkeer vanaf de Witte Vennenweg dient op de T-splitsing spoorwegovergang/ Oirloseweg vrije doorgang te hebben richting Henri Dunantstraat. Deze T-splitsing dient verruimd te worden ten behoeve van het vrachtverkeer. - De Henri Dunantstraat dient verbonden te worden met de rotonde Deurneseweg. - De verkeersremmende maatregelen op de Sparrendreef moeten geïntensiveerd worden. - Het vrachtverkeer met bestemming agrarische bedrijven van Broekhuizenstraat dient de route via de Zomp en Geysterseweg te nemen.

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 21