Zittingsavond 2005 In de week van 13 t/m 20 november2005 wordt weer de jaarlijkse rondgang voor Sint en Kerst gehouden. De Sintactie is bedoeld voor de organisatie van de intocht van Sinterklaas en de traktatie voor onze Oostrumse kinderen deze dag. Met de Kerstactie willen wij onze dorpsgenoten die met kerstmis in een verzorgingstehuis, verpleegtehuis of ziekenhuis verblijven, een hart onder de riem steken. Bij voorbaat onze hartelijke dank, "Het Decembercomité - Dat u terecht kunt voor informatie en advies. Het juristenteam van Unie KBO geeft (persoonlijk) juridisch advies. Met vragen over voorzieningen op het gebied van gezondheid en zorg, welzijn en wonen kunnen KBO-leden terecht bij de gezondheidstelefoon (0900-8212183). - Dat u solidair bent met ouderen die het minder goed hebben: De KBO komt in het bijzonder op voor ouderen met een laag inkomen alleen AOWof met een klein aanvullend pensioen) of voor ouderen die afhankelijk zijn van zorg of eenzaam zijn. - Elke maandag is er gelegenheid om te kaarten, biljarten of te koersballen in ons clubhuis Zaal Back in Time. Kom gerust eens binnen lopen, het verplicht u tot niets. Daarom KBO Aanmelden kunt u te allen tijde doen bij het secretariaat, Geeststraat 8 in Oostrum tel 510385. ra Op zaterdag 19 november a.s. wordt de zittingsavond 2005 gehouden in gemeenschapshuis D'n Oesterham. A.s. zondag 12 november vindt de vrije verkoop van kaarten plaats van 12.00 tot 14.00 uur bij het Allemanscafé. Leden kunnen, nog tot en met vrijdag 11 november, kaarten gratis w afhalen bij Dave Moorrees, Randenrade 13, telefoon 513185. Er is nog een beperkt aantal kaarten beschikbaar dus wees er snel bij want vol is vol. U kunt natuurlijk ook nog steeds voor 16,00 lid worden van C. V. De Karklingels. U steunt dan de vereniging en heeft vrij toegang tot alle activiteiten, inclusief de zittingsavond. STPUM ff SINT KERSTACTIE

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 15