11. Commissie Stedelijke Ontwikkeling Ontwikkeling woningbouw Oostrum De activiteiten rondom de aanleg van de infrastructuur van Oostrum-Oost zijn gestart. Het gevoel wordt uitgesproken dat in Oostrum onrust bestaat of het plan wel doorgang zal vinden. De voorzitter zal deze opmerking doorspelen aan de makelaar en projectontwikkelaar. In overleg met de Gemeente Venray en de projectontwikkelaar zal er een actuele beschrijving worden gemaakt van de feitelijke situatie. 12. Rondvraag Vanuit de publieke tribune wordt zorg uitgesproken voor overlast die kan ontstaan doordat het sluitingstijdstip van Zenith later zal zijn dan het vertrek van de laatste treinen. Vanuit de publieke tribune wordt gevraagd om een afvalemmer te plaatsen bij de pinautomaat. In verband met brandgevaar wordt er geen afvalemmer geplaatst. Het Dorpsplein kan geopend worden wanneer er extra parkeergelegenheid nodig is. Zorg wordt uitgesproken over het toenemende vandalisme in Oostrum. Misschien is het een idee om een oproep te doen in het Oostrums Weekblad om inwoners van Oostrum te vragen vernielingen te melden.De gebiedsmentor zal worden uitgenodigd om dit probleem te bespreken. 13. Sluiting De voorzitter sluit om 21.45 uur de vergadering Do. 3 nov.. 19.00u. Groepsrepetities tamboerkorps Zo. 6 nov. 14.00u. Leerlingenorkest Vincent van Gogh Instituut. Vertrek 13.30u. vanaf gemeenschapshuis Ma. 7 nov. 18.15u. Samenspelgroep 18.45u. Repetitie leerlingenorkest 20.00u. Repetitie orkest Wo. 9 nov. 18.45u. Leerlingen tamboerkorps 19.30u. Repetitie tamboerkorps Do. 10 nov.. 19.00u. Groepsrepetities tamboerkorps Optreden leerlingenorkest Vincent van Gogh Instituut Het leerlingenorkest zal op zondag 6 nov. een optreden verzorgen in restaurant Le Tambourin op het terrein van het Vincent van Gogh Instituut aan de Stationsweg. Voor en na hun optreden zullen 2 kwintetten van muzikanten uit het groot orkest musiceren. Het optreden begint om 14.00u. en is vrij toegankelijk voor iedereen. Meer informatie: www.aostrum.nl onder verenigingen HARMONIE® '"OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 5