Oostrum probleemloos langs Hegelsom 3-0 3-3 3-2 1 -1 2-4 1 -2 6-2 14.30 13.00 12.00 10.00 10.00 10.30 Uitslagen zondag 30 oktober S.V. Oostrum 1 - Hegelsom 1 S.V. Oostrum 2 - Sparta'18 2 SSS'18'3 - S.V. Oostrum 3 S.V. Oostrum 4 - Koningslust 2 Ysselsteyn 6 - S.V. Oostrum 5 Griendtsveen 2 - S.V. Oostrum 6 S.V. Oostrum DA1 - SSS'18 DA 2 Programma vrijdag 4 november S.V. Oostrum veteranen 19.00 tot 21.00 uur bowlen. Programma zaterdag 5 november Holthees vet. - S.V. Oostrum vet. 17.00 vertrek 16.15 Programma zondag 06 november Sambeek 1 - S.V. Oostrum 1 Ysselsteyn 3 - S.V. Oostrum 2 S.V. Oostrum 3 - Olympia'18 4 Irene Spd 4 - S.V. Oostrum 4 S.V. Oostrum 5 - Geysteren 1 S.V. Oostrum 6 - Leunen 4 Elsendorp DA1 - S.V. Oostrum DA1 11.00 Bericht vanuit de Jeugdafdeling. Deze week viel ons op dat er toch nog al wat jeugdleden zonder verlichting van de training naar huis gingen. Dat is levensgevaarlijk. Zorg dat je gezien wordt en maak je verlichting in orde Oostrum kreeg zondagmiddag het altijd lastig te bestrijden Hegelsom op bezoek. Van de laatste zes ontmoetingen waren er immers drie verloren gegaan en eindigden de andere drie in een gelijkspel. Toch had Oostrum afgelopen zondagmiddag weinig moeite om degradant Hegelsom van zich af te schudden: 3-0. Vanaf de aftrap nam Oostrum het initiatief in handen maar de thuisploeg ging te slordig met de gecreëerde kansen om. Op het moment dat de Oostrumse aanvalsdrang wat was gaan liggen en Hegelsom zelfs een paar speldenprikjes had uitgedeeld, kwam de thuisploeg op voorsprong. Oostrum onderschepte de bal op het middenveld waarna Stan Janssen de bal over de Hegelsomse verdediging gooide. Rechtsbuiten Ruud Custers pikte de bal op en liet zijn tegenstander zijn hielen zien. Bij de achterlijn aangekomen wilde hij de bal strak voorgeven op de meegelopen Roy Willems maar zag tot zijn eigen verbazing de bal hard en hoog in het doel verdwijnen: 1-0. Na deze merkwaardige, maar mooie treffer hielden de twee ploegen elkaar aardig in balans en kabbelde de wedstrijd rustig voort richting rustsignaal. Slechts eenmaal was het nog oppassen geblazen voor Oostrum toen rechterspits Bart van Rens richting het doel van Ralph Kessels kon opstomen. Maar de snelle van Rens werd door de sterk spelende Frank Frederix van de bal gelopen en verprutste zo de laatste Hegelsomse kans van de middag. In de rust bleek dat Roy de Kleijn toch teveel last had van een enkelblessure die hij in de eerste helft had opgelopen toen hij verkeerd terechtkwam na een luchtduel. Hij werd vervangen door Bob van Mil, wat inhield dat Bas Kessels een linie moest zakken. De tweede helft kende een eenzijdiger spelbeeld dan het eerste bedrijf. Vooral in de eerste twintig minuten na rust had Oostrum de wedstrijd volledig onder controle en blonk het vooral uit in het missen van een handvol opgelegde kansen. Hegelsom kon echter geen vuist meer maken en zou in de gehele tweede helft nog slechts één serieuze doelpoging ondernemen. Toch was de opluchting groot in het Oostrumse kamp toen invaller Frederik van der Velpen in de 80ste minuut de wedstrijd definitief besliste. Ruud Custers pompte de bal wat opportunistisch in het vijandelijke strafschopgebied waar de Hegelsomse keeper finaal onder de opstuitende bal doorging.

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 17