GEZINSMIS SINTERMERTE A ir.s KINDERKOOR m MÜBSELNIEUWS A.s zaterdag 12 november vindt er een gezinsmis plaats met als thema Sintermerte! Natuurlijk is Sintermerte met zijn soldaten en de bedelaar ook aanwezig in deze H. Mis. Het paard van Sintermerte mag buiten wachten tot de gezinsmis uit is. Enkele leerlingen van de Harmonie, het blokfluitgroepje en het kinderkoor luisteren deze viering muzikaal op. Deze gezinsmis wordt voorgegaan door de deken en begint om 18.00 uur! Alle kinderen mogen een lampion meebrengen, dat zal er gezellig uitzien in de kerk. Jacqueline en Liedy, allebei lid van de ouderraad dragen er zorg voor dat er aansluitend op de gezinsmis een lampionnen tocht plaats vindt, waarin Sintermerte met zijn paard voorop gaat. De lampionnen tocht eindigt op het schoolplein waar iedereen getrakteerd wordt op warme chocomelk en een knapperend vuurtje. Hopelijk zijn de weergoden ons goed gezind en mogen we veel ouders met hun kinderen begroeten in deze gezinsmis en natuurlijk aansluitend de lampionnen tocht. Namens de gezinsmiscommissie, 12*5 met vriendelijke groet; Liedy Janssen. OOSTRUM Hallo jongens en meisjes. Morgen 4 november hebben we zoals gewoonlijk repetitie. Vergeet de klapper niet mee te brengen! Volgende week zaterdag zingen wij de gezinsmis over Sintermerte. Deze H. Mis begint om 18.00 uur, wat voor ons betekent dat we om 17 .15 uur allemaal in de kerk aanwezig zijn. We moeten n.l. ook nog even oefenen met het blokfluit groepje. Ik hoop dat iedereen aanwezig kan zijn. Tot morgen! Groetjes Liedy Zondag 23 oktober zijn Bianca Enders en Juliët Willems naar Velden geweest. Bianca behaalde met haai pony Olena een mooie 3e prijs met 164 punten in het EL1. Juliët Willems heeft ook een mooie 3e prijs behaald met 158 punten in het BL1 30 oktober was er een springwedstrijd voor de pony's in Sevenum. Bianca Enders sprong een EB parcours en kwam 2x foutloos rond waardoor ze een 36 prijs heeft behaald. Ook de paarden hadden een wedstrijd, Christel en Ineke van Dijck zijn naar Overasselt geweest. Christel behaalde met haar paard Uiver een 3e prijs met 161 punten in de klasse B. Ineke behaalde met Stelinia een 4e priis met 163 punten in het L2. Proficiat! 7 november verwachten wij al onze leden om 17.30 uur op de Wanssumsev^eg voor de oliebollenactie. KINDERKOOR -W— - xJORF r

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 13