Oostrum simpel langs 10 man 12.00 11.00 10.00 10.30 11.00 Programma zondag 16 oktober S.V. Oostrum 3 - Volharding 5 Melderslo 2 - S.V. Oostrum 4 S.V. Oostrum 5 - BW27 S.V. Oostrum 6 - TOP'27 2 BW'27 DA1 - S.V. Oostrum DA1 Oostrum had afgelopen zondag weinig moeite om subtopper Meterik te verslaan: 3-0. Dat de zege zo gemakkelijk tot stand kwam had de thuisploeg voor een groot deel te danken aan de domme rode kaart voor Meterik-speler Davy van de Bekerom. De spits trapte na een half uur spelen na naar Kevin van Dijck en kreeg meteen de rode kaart voorgeschoteld. Voordat Oostrum met een man meer kwam te staan had de thuisploeg de nodige moeite om tot echt uitgespeelde kansen te komen. Het eerste gevaar werd zelfs gesticht voor het Oostrumse doel toen de Meterikse rechtsbuiten de bal hoog in het zijnet kopte. Hierna nam Oostrum het heft in handen maar ondanks het veldoverwicht kwam Oostrum maar sporadisch door de goed georganiseerde defensie van de groenwitten heen. Pas na een minuut of twintig lukte het de thuisploeg om een aantal kansen te creëren. Bas Kessels stak met de bal aan de voet het halve veld over, passeerde al zijn tegenstanders, maar strandde uiteindelijk op de Meterikse keeper. Even later brak Dick Janssen door op links maar zijn voorzet miste een wat subtiliteit en had meer weg van een aanslag op het hoofd van Roy Willems, zo hard kreeg de lange spits de bal tegen zijn voorhoofd. Desondanks ging de 'per ongelukkige' kopbal van Willems maar rakelings voorlangs. Na een half uur spelen deed de Meterikse spits Davy van de Bekerom zijn eigen ploeg de das om door geheel zonder reden, en onder het oog van de scheidsrechter, na te trappen. Laatste man Kevin van Dijck liep de spits voorbij om vervolgens na het afspelen van de ba! nagetrapt te worden. Uit het feit dat de speler zelf totaal niet protesteerde was af te leiden dat de kaart terecht was. Oostrum wist de man- meer-situatie al binnen twee minuten uit te spelen. Terwijl de Meterikse ploeg dom aan het jagen ging om de man minder te compenseren werd Roy Willems vrijgespeeld in het strafschopgebied. De spits had weinig ruimte nodig en schoot meteen diagonaal binnen: 1-0. De volgende Oostrumse treffer zou niet lang op zich laten wachten. Een corner van Meterik werd gevangen door Ralph Kessels die de bal meteen uittrapte in de richting van Ruud Ousters. Ousters verlengde de bal op Willems die zo alleen door kon lopen richting de Meterikse goal. Hij bleef rustig kijken, passeerde de doelman en schoof de bal beheerst binnen: 2-0. Na deze treffer bleef Oostrum keurig op balbezit spelen en bracht het veel geduld op om de juiste spelers in positie te krijgen om de voorzetten af te leveren. Meterik had geluk dat twee kopkansen van Dick Janssen en Rik Schlepers niet in doelpunten omgezet werden, anders was de wedstrijd al in de eerste helft gespeeld. Ook in de tweede helft ging Oostrum verder met het missen van kansen. Al in de tweede minuut na rust dook topscorer Dick Janssen vrij op voor de keeper maar door goed verdedigend werk van een Meterikse verdediger werd een doelpunt verijdeld. De thuisploeg bleef dreigen en brak via de flanken tot drie keer toe gevaarlijk door. Helaas werden deze kansen net zovele malen gemist doordat óf de voorzet niet op maat was óf er verkeerd positie werd gekozen voor de goal. Meterik mocht zo blijven hopen op een beter resultaat en met een gezonde dosis werklust en enthousiasme kreeg het ook nog een aantal kansen. Door zeer goed keeperswerk van Ralph Kessels hoefde Oostrum echter geen onnodige tegentreffer te incasseren. Vijf minuten voor tijd forceerde Oostrum dan eindelijk de beslissing. Dick Janssen bracht de bal met een boogje in de doelmond waar aanvoerder Bas Kessels de bal al glijdend binnenvolleerde: 3-0. Dat hierna nog een derde treffer van Roy Willems in het laatste fluitsignaal niet geldig werd bevonden door de scheidsrechter was jammer, vooral voor de spits zelf. Volgende week heeft Oostrum een weekendje vrij, waarna er op 23 oktober de inhaalwedstrijd tegen Holthees op het programma staat. Raadpleeg te allen tijde het publicatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 7