JJ Moeizame zege voor Oostrum Oostrum heeft in en tegen America een moeizame maar verdiende zege behaald: 1-2. Evenals een week eerder kwam Oostrum al in de eerste minuut van de wedstrijd op voorsprong. Bas Kessels stoorde goed op het middenveld en leverde de bal in bij Dick Janssen. De naar binnen getrokken linksbuiten plaatste de bal vervolgens via de binnenkant van de paal in het America-doel: 0-1Na dit vroege doelpunt controleerde Oostrum het duel maar had de ploeg moeite om combinerend bij het vijandige doel te komen. De thuisploeg hield het speelveld klein en probeerde er met snelle tegenstoten uit te komen maar deze tactiek leverde geen resultaat op. Ook Oostrum kwam niet verder dan een handvol halve kansjes en een schot van Stan Janssen dat boven op de deklat terecht kwam. Ondanks het overwicht kon Oostrum de kleine voorsprong niet tot de rust vasthouden. Linkshalf Ralf van Herpen haalde van zo'n 20 meter uit en zag zijn van richting veranderde schot in de verre hoek ploffen: 1-1. Na de rust probeerde de thuisploeg aanvankelijk zelf wat meer te voetballen waardoor het spel iets meer op en neer golfde dan voor de thee. Noemenswaardige kansen leverde dit echter voor beide partijen niet op. Pas toen de tweede helft een kwartier onderweg was had Oostrum de wedstrijd weer onder controle en begon het zowaar beter te voetballen. Vooral via aanvallen over de flanken kregen de roodwitten een aantal kansen om weer op voorsprong te komen. America begon langzaamaan vermoeid te raken en kwam nauwelijks meer van de eigen speelhelft af. Een kwartier voor tijd scoorde Oostrum de bevrijdende en, wat later pas zou blijken, winnende treffer. De sterk ingevallen Kevin van Dijck zette met een mooie pass Dick Janssen vrij voor de keeper. De linksbuiten bleef rustig en schoof de bal koeltjes onder de uitgekomen doelman door. Ondanks de inspanningen van twee op elkaar botsende verdedigers role's de bal tergend langzaam in het doel: 1-2. Na deze treffer leek het geloof een beetje weg bij de thuisploeg en kreeg Oostrum nog enkele mogelijkheden om de score uit te breiden maar deze werden echter gemist. Na het laatste fluitsignaal mocht Oostrum blij zijn met de drie verdiende punten maar voetballend had het deze zondagmiddag veel beter gekund. Maar ook slechte wedstrijden dienen gewonnen te worden als Oostrum boven in het klassement mee wil blijven draaien. Komende zondag speelt de kersverse koploper thuis tegen SVS uit Stevensbeek. Programma zaterdag 24 september Oostrum vet. - S.V.V. vet. 17.00 bijeenk. 16.30 Programma zondag 25 september S.V. Oostrum 1 - SVS 1 14.30 uur sponsor loterij Cisco S.V.Oostrum 2 - Swolgse Boys SV 2 12.00 uur VIOS 2 - S.V. Oostrum 3 12.00 uur S.V. Oostrum 4 - Meterik 2 10.00 uur S.V. Oostrum 5 vrij Venray SV 10 - S.V. Oostrum 6 09.30 uur S.V. Oostrum DA1 - Achates RKOSV DA2 10.30 uur Raadpleeg te allen tijde het publicatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen f

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 9