Grote Clubactie. S.V. Oost rum - afdeling korfbal, Dank zij de medewerking van de Aostrumse mensen is de bloemenactie van de Aostrumse Zangkompeneej geslaagd. Vanaf 10-09-2005 gaat de Grote Clubactie van Jantje Beton weer van start. Dit jaar doet SVO, afdeling korfbal weer mee! Sportclubs hebben de hulp van Jantje Beton écht nodig. Onze leden gaan in september en oktober weer actief loten verkopen met behulp van intekenlijsten. Na het bezoek wordt door het SVO-lid een sticker op uw deur geplakt. Betaling vóóraf is toegestaan, maar vergeet niet om dit te vermelden op de intekenlijst. Na 29-09-2005 worden de door u bestelde loten aangeboden. Het is wel fijn voor de bezorger als u het benodigde bedrag dan gepast klaar heeft liggen als u de loten nog moet betalen. Een lot kost 2,50. Hiervan gaat 2,00 naar onze vereniging! De trekking is op 16-11-2005. De uitslagen worden door ons gepubliceerd en we geven dan ook aan of er winnaars in Oostrum zijn. Doet u ook weer mee? SVO, afdeling korfbal. bloemenactie van de Aostrumse Zangkompeneej was zo De leden van de Aostrumse Zangkompeneej bedanken bij deze de Aostrumse mensen voor hun bijdrage. De belangstelling voor de oot dat wij niet bij alle inwoners van Oostrum aan de bel hebben kunnen trekken. Wij waren voortijdig uitverkocht!! En dit dank zij de gulle medewerking van de mensen uit Oostrum. Houdt u ook van zingen? Bent u degene die de Aostrumse Zangkompeneej komt versterken? Elke dinsdagavond hebben wij repetitie in het zaaltje van 't Allemanscafé te Oostrum. En wel van 20.30 tot 22.30 uur. Wilt u een repetitie meemaken? U bent van harte welkom. Informatie nodig, neem de telefoon en bel 511251. J.Iraga. pf y. 1 s&Jx*Z 'CïlT'f

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 11