S.V. Oostrum - afdeling korfbal Grote Clubactie. KOM ALLEMAAL NAAR DE A.D.O.R.-dag 2005, %v ''wé NOBELNIEUWS NOBEL Vanaf 10-09-2005 gaat de Grote Clubactie van Jantje Beton weer van start. Dit jaar doet SVO, afdeling korfbal weer mee! Sportclubs hebben de hulp van Jantje Beton écht nodig. Onze leden gaan in september en oktober weer actief loten verkopen met behulp van intekenlijsten. Na het bezoek wordt door het SVO-lid een sticker op uw deur geplakt. Betaling vóóraf is toegestaan, maar vergeet niet om dit te vermelden op de intekenlijst. Na 29-09-2005 worden de door u bestelde loten aangeboden. Het is wel fijn voor de bezorger als u het benodigde bedrag dan gepast klaar heeft liggen als u de loten nog moet betalen. Een lot kost 2,50. Hiervan gaat 2,00 naar onze vereniging! De trekking is op 16-11-2005. De uitslagen worden door ons gepubliceerd en we geven dan ook aan of er winnaars in Oostrum zijn. Doet u ook weer mee? SVO, afdeling korfbal. Zoals ieder jaar beginnen we ook dit jaar met de A.D.O.R.-dag. Dit jaar is dat op zondag 18 september van 11:00 uur tot 13:00 uur. ieua^ere^caina- Neem je papa, mama, broertjes, zusjes, opa's oma's etc.etc. maar mee om er Jt^wv y gezellige dag van te maken. Natuurlijk ook dit jaar met de kindermarkt waar je al je spulletjes die je kwijt wil kunt verkopen. Op de A.D.O.R-dag kun je je weer laten schminken als een enge heks, een stoere piraat, als lief poesje of iets heel anders. Natuurlijk zorgen we ook dit jaar voor iets lekkers. Ener komt een verrassingmaar we zeggen nog niet wat, want dan is het geen verrassing meer. Om 11:00 uur beginnen we (voor de kindermarkt mag je je spulletjes vanaf 10:30 uur komen uitstallen zodat je om 11: 00 uur meteen kunt beginnen) en om 13:00 uur sluiten we de dag af met het oplaten van de ballonnen voor de ballonnenwedstrijd. Kaartjes voor deze ballonnenwedstrijd kun je kopen bij de kinderen/leiding die aan de deur komen. Op de dag zelf zijn ook nog ballonnenkaartjes te koop. We hopen op een beetje lekker weer en dan gaan we er samen een gezellige dag van maken!!!!!!!! Wij hebben er veel zin in en hopen jullie allemaal te zien op zondag 18 september!!!! Groetjes leiding bestuur A.D.O.R. Jeanine Huijbers is het afgelopen weekend met Kelsey op wedstrijd geweest in Venlo. Zij is gestart in de klasse DZ1 en heeft een mooie 1e prijs behaald met 195 punten, wat 2 winstpunten waard was. Proficiat. 28 september om 19.30 uur is er een ledenvergadering in "Back in Time" A

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 13