)fph^ Nobelnieuws NOBEL KOM ALLEMAAL NAAR DE A.D.O.R.-dag 2005, 25 jaar Aostrumse Zangkompeneej. Zaterdag 3 september was er voor de ponyruiters een wedstrijd in Kessel. Klinte de Rijck reed hier haar eerst L2 westrijd. Ze reed C L2 in handicap met de klasse B M1. Ze behaalde een mooie 2e prijs met 168 punten. Jeanine Huijbers reed haar eerste Z1 wedstrijd en werd 3e met 185 punten, wat haar dus al meteen een winstpunt opleverde. Op zondag konden de paarden starten in Kessel. Christel van Dijck is hier met Uiver 1e geworden met 177 punten in de klasse B. Op zaterdag was er ook een wedstrijd in Huissen. Josette van den Berg is met haar pony Chicco 1e geworden met 166 punten in het DL1. Nobel Zoals ieder jaar beginnen we ook dit jaar met de A.D.O.R.-dag. jeu^ere^luina' Dit Jaar 's dat °P zondag 18 september van 11:00 uur tot 13:00 uur. Neem je papa, mama, broertjes, zusjes, opa's oma's etc.etc. maar mee om er een gezellige dag van te maken. Natuurlijk ook dit jaar met de kindermarkt waar je al je spulletjes die je kwijt wil kunt verkopen. Op de A.D.O.R-dag kun je je weer laten schminken als een enge heks, een stoere piraat, als lief poesje of iets heel anders. Natuurlijk zorgen we ook dit jaar voor iets lekkers. Ener komt een verrassingmaar we zeggen nog niet wat, want dan is het geen verrassing meer. Om 11:00 uur beginnen we (voor de kindermarkt mag je je spulletjes vanaf 10:30 uur komen uitstallen zodat je om 11: 00 uur meteen kunt beginnen) en om 13:00 uur sluiten we de dag af met het oplaten van de ballonnen voor de ballonnenwedstrijd. Kaartjes voor deze ballonnenwedstrijd kun je kopen bij de kinderen/leiding die aan de deur komen. Op de dag zelf zijn ook nog ballonnenkaartjes te koop. We hopen op een beetje lekker weer en dan gaan we er samen een gezellige dag van maken!!!!!!!! Wij hebben er veel zin in en hopen jullie allemaal te zien op zondag 18 september!!!! Groetjes leiding bestuur A.D.O.R. Wie kent nog de namen van de eerste leden van de Aostrumse Zangkompeneej?? Elders in dit blad ziet u een foto van degene die bij de oprichting lid waren van de Aostrumse Zangkompneej. De foto werd gemaakt in het voorjaar van 1981. De betreffende personen zijn van een nummer voorzien. De Aostrumse Zangkompeneej is benieuwd of er nog mensen in Oostrum zijn die de leden van die tijd nog bij naam kennen. Schrijf de naam van de persoon bij het betreffende nummer en lever uw bijdrage VOOR 17 september in op Gildestraat 3 te Oostrum De goede inzending maakt kans op een (kleine) prijs. In de week na 18 september zal de prijswinnaar bekend worden gemaakt. Wij zijn benieuwd wat het resultaat is. Zie de foto elders in dit blad. Veel succes. m - Aostrumse zangkompeneoj ft*

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 5