11. Commissie Stedelijke ontwikkeling Pilot gebiedsgericht werken Dit project wordt verder vorm gegeven op het moment dat de gemeente erin geslaagd is de functie van manager voor dit project te werven Ontwikkelingen woningbouw Oostrum Hurks Bouw Vastgoed start binnenkort met de verkoop van de project woningen in Oostrum Oost onder de naam "Aan de Beek". Zij zal dit doen via Hauzer en Partners die inmiddels zijn gestart met de communicatie hieromtrent in het Oostrums Weekblad en de Peel en Maas. De Uitgifte van de 6 particuliere bouwkavels zal op niet al te korte termijn door de gemeente venray plaatsvinden. Communicatie hierover zal plaatsvinden via Peel en Maas, Oostrums weekblad en de website De procedure omtrent deze inschrijving wordt in het Oostrums weekblad geplaatst. 12. Rondvraag Aandacht blijven houden voor het voldoende benutten van de rustbank bijv. bij rotonde. Indien onvoldoende gebruik dan mogelijk andere locatie. Verzoek vanuit het bestuur van het gemeenschapshuis om financieel jaarverslag te mogen toelichten. Mogelijkheid geboden in volgende openbare vergadering van 6 september Signaal betreffende aanvraag plaatsing 2 extra bladkorven. (1 x nabij station en 1x nabij dorpsplein). Deze aanvraag wordt door betreffende commissie ingediend bij gemeente Venray 13. Sluiting De voorzitter sluit om 21.00 uur de vergadering AGENDA 3 en 4 sept. Kamp jeugdleden Ma. 5 sept. 18.15u. Repetitie samenspelgroep 18.45u. Repetitie leerlingenorkest 20.00u. Repetitie orkest Wo. 7 sept. 18.45u. Repetitie leerlingen tamboerkorps 19.30u. Repetitie tamboerkorps De bloemenactie van de van de Aostrumse Zangkompeneej staat weer voor de deur. Op kermiszaterdag zullen de leden van dit koor, op hun jaarlijkse traditionele rondgang, aan de inwoners van Oostrum een bloemetje ten verkoop aanbieden. Met de kermis een bloemetje in huisdat moet kunnen. Op zaterdag 11 september is het weer zo ver. Tussen 11.00 uur en 13.00 uur zult u in de straten van Oostrum de leden van de zangkompeneej aantreffen die hun beste beentje voorzetten om de bloemenactie voor hun vereniging te doen slagen. Dat kan echter alleen met hulp van die mensen die graag een bloementje in huis willen hebben. Mogen wij op uw hulp rekenen?! De Aostrumse Zangkompeneej valt niet meer weg te denken binnen de Oostrumse gemeenschap. En de jaarlijkse bloemenactie ook niet. HARMONIE Imxvchü Xy OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 7