t F reu Ie kos hu us VRIJWILLIGERSDAG MUSEUM 'T FREULEKESHUUS Museum Senioren Sport Synthese weer van start. Eind augustus, begin september worden de activiteiten van Senioren Sport Synthese weer hervat. Senioren Sport Synthese nodigt senioren vanaf 50+ uit om deel te nemen aan spel- en sportactiviteiten in de regio. Het project Senioren Sport Synthese: Senioren Sport Synthese heeft als doelstelling om zoveel mogelijk senioren (50+) te stimuleren om aan sport- en bewegingsactiviteiten te doen. Dit in het belang van de gezondheid en een algemeen welbevinden. Het huidige aanbod betreft: Gymnastiek, Beweeg Bewust in samenwerking met de GGD), fitness, countryline, internationaal dansen, zitdansen, yoga, energie en bewegen, tai chi, stijldansen, paardrijden, tafeltennissen i.s.m. een tafeltennisvereniging en zwemmen. Het aanbod is overigens per gemeente verschillend. Samenwerking sportverenigingen en sportinstituten Senioren Sport Synthese werkt samen met een aantal sportinstituten (o.a. fitness en zwemmen). Senioren Sport Synthese staat open voor suggesties van andere sportverenigingen om spel- en sportactiviteiten voor senioren te promoten en te ondersteunen. Film Senioren Sport Synthese heeft begin dit jaar een kortdurende film uitgebracht (DVD) duur 13 minuten met een totaaloverzicht van de huidige activiteiten. Inlichtingen Voor een totaaloverzicht van de activiteiten kan men de website van Synthese raadplegen; www.svnthese.nl. Voor zo'n overzicht, een uitgebreider informatieboekje en overige inlichtingen kan men ook contact opnemen met Senioren Sport Synthese tel. 0478-517317. Geschied- en Oudheidkundig Museum Venray zaterdag 27 augustus 2005 Op zaterdag 27 augustus 2005 vindt de jaarlijkse vrijwilligersdag van Museum 't Freulekeshuus plaats. Op deze dag worden alle vrijwilligers, die zich het hele jaar ingespannen hebben op verschillende gebieden in het museum, in het zonnetje gezet. Het museum is daarom op deze dag gesloten voor het publiek. Op zondag 28 augustus is het museum wel weer gewoon geopend van 14.00 tot 17.00 uur. Bezoekers zijn dan van harte welkom om de vaste collectie of de tentoonstelling "Venray Verbeeld" te bezoeken. Deze tentoonstelling loopt nog tot en met 2 oktober 2005. Bezoekadres Eindstraat 8, 5801 CR Venray, 0478 - 583880 Open Woensdag, zaterdag, zondag van 14.00 -17.00 uur. Gesloten Op erkende feestdagen, met carnaval en tijdens de Venrayse kermis. Toegang 2,-senioren, studenten, jongeren 6-15 jaar 1,-, MJK en kinderen 6 jaar gratis Voor meer informatie kunt u contact opnemen met het museum op di, wo en do, telefoon 0478 - 583880.

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 17