Hondenbezitters Opgelet!! Overlast hondenpoep niet verminderd. Over normbesef gesproken van degenen die daar de hond uit laten! Op speel terreinen horen geen honden te spelen, maar kinderen!! Als alle hondenbezitters, die dit aan gaat, de verantwoordelijkheid voor hun honden serieus nemen dan behoort de overlast tot het verleden. Hondenbezitters ruim de uitwerpselen van uw hond op! U wilt toch ook plezierig wonen in Oostrum! Stichting Dorpsraad Oostrum Van Broekhuizenstraat 51 5807 AK OOSTRUM tel. (0478) 511513 internet: www.dorpetivenray.nl Wederom hebben inwoners van Oostrum bij de Dorpsraad hun ongenoegen kenbaar gemaakt over de overlast die de hondenbezitters veroorzaken op verschillende plekken in Oostrum. Onze oproep van twee maanden geleden heeft dus blijkbaar niet veel geholpen. Dit vinden we als dorpsraad erg jammer. Veel hondenbezitters doen hun best de overlast te beperken door de uitwerpselen op te ruimen. Helaas zijn er nog steeds lieden die het niet zo nauw nemen en kennelijk geen normbesef hebben. De klachten komen vooral van de gebruikers van het speel- en ontmoetingsterrein bij de Watermolen. Kinderen komen thuis onder de hondenpoep, die ze hebben opgedaan tijdens het spelen in de zandbakken, op dit speel terrein. Ook wordt het blijkbaar gebruikelijk om het wandelpad achter de huizen van de Ghünebeek als uitlaatstrook te gebruiken. In bewoners van de huizen proberen het groen van hun deel van het pad netjes te houden, maar anderen hebben hier blijkbaar lak aan en laten hierin de hond uit. Ook het terrein langs de nieuw gemeanderde beek is een geliefde plek. Wij willen er u nu al op wijzen dat langs deze beek een openbaar wandelpad gaat komen waar we geen hondenpoep kunnen dulden. Zoals gemeld heeft de Dorpsraad heeft de Gemeente Venray verzocht om, net als in het centrum van Venray, handhavend op te treden tegen overtreders, dit is inmiddels toegezegd. Dus u bent gewaarschuwd. Inwoners van Oostrum spreek de overtreders aan op dit a-sociaal gedrag, dit helpt!. c -«fcteta

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 3