Harmonie brengt Oostrum in Franse sferen! OPEN DAG GEMEENSCHAPSHUIS D'N OESTERHAM OOSTRUM Op zondag 3 juli is Oostrum in Franse sferen. Deze dag zal in het teken staan van muziek, kunst, wijn en Franse hapjes. Verder zal het 50-jarig jubileum van D'n Oesterham worden gevierd. 's Morgens om 11.00 uur zal het spektakel beginnen met een optreden van de Harmonie, aangevuld met een combo en een zangeres. Hierna zal worden stilgestaan bij het 50-jarig jubileum van D'n Oesterham. Als dit is afgelopen zal de Aostrumse Zangkompeneej op het Dorpsplein een optreden verzorgen. Aansluitend treedt het Leerlingenorkest op. De dag zal rond 16.00 uur afgelopen zijn. Tussendoor kun U genieten van verschillende hapjes en drankjes met een Frans tintje. U kunt ook meekijken met verschillende kunstenaars die hun creativiteit aan ons tonen. Een antieke auto show hoort natuurlijk ook bij een Franse dag. Vandaar dat er verschillende oude auto's rond het Dorpsplein komen te staan, waar U een kijkje in kunt nemen. Om Frankrijk helemaal naar Oostrum te halen komt er een jeux des boules baan op het Dorpsplein te liggen. Als U wilt deelnemen aan de jeux des boules, kunt U zich opgeven bij Toon van Soest, tel. 0478-583395. Heeft U een creatieve hobby en wilt U die tonen aan de Oostrumse mensen, dan kunt U voor meer informatie bellen naar Willem Verheijen, tel. 0478-585682. Za. 2 juli 18.30u. Generale repetitie themaconcert Zo. 3 juli 11.00u. Themaconcert "Franse dag" 14.00u. Optreden leerlingenorkest Meer informatie: www.aostrum.nl onder verenigingen Na een periode van maanden van renovatie, willen we graag de deuren voor U open zetten om met gepaste trots ons compleet gerenoveerd gemeenschapshuis te laten zien. Tevens kunt U dan kennismaken met de mogelijkheden die wij U kunnen bieden op het gebied van feesten en partijen. Op deze dag willen we ook stilstaan bij het feit dat het 50 jaar geleden is dat de eerste steenlegging van het 'Parochiehuis' plaatsvond. In de afgelopen 50 jaren hebben veel Oostrumse- en buitendorpse verenigingen instellingen en particulieren, de weg naar gemeenschapshuis d'n Oesterham in Oostrum gevonden voor diverse activiteiten. Wij willen U dan ook van harte uitnodigen voor onze Open Dag op zondag 3 juli a.s. Om 11.00 uur zal onze harmonie Sub Matris Tutela een themaconcert verzorgen waarna om 12.00 uur deze dag een officieel tintje krijgt. Om 13.00 uur waant U zich buiten op het dorpsplein in franse sferen tijdens de 'Franse middag' van de harmonie m.m.v. het leerlingenorkest, de drumband en de Aostrumse Zangkompeneej. Graag tot zondag 3 juli in gemeenschapshuis d'n Oesterham in Oostrum.

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 9