AYfirs* Nobelnieuws NOBEL Open dag gemeenschapshuis d'n Oesterham Oostriim TE HUUR Geheel gemeubileerd appartement in centrum van Venray. Vanaf +/- november tot +/- mei. Voor meer informatie bel: Erwin, 06-14138870 Amnesty Peel Maas Bruiloftscene tegen wapens in Meerlo Een bizar, maar waar gebeurd verhaal over een bruidegom die tijdens zijn bruiloft wordt neersgeschoten. Tijdens het Wereldfestival in Meerlo is deze scene, gespeeld door het amnesty-actieteam, in omgekeerde volgorde te aanschouwen. 19 juni zijn onze ponyruiters naar de wedstrijd in Meerlo geweest. Marloes van Rattingen behaalde hier met haar pony Arno een 2e prijs met 174 punten in de klasse EL1. Luca de Rijck startte met Black Beauty in de AB klasse en behaalde de derde prijs met 166 punten. Klinte de Rijck won de eerste prijs op Hollanda S. in de C L1 met 168 punten. Juliët Willems is in de klasse BL1 6e geworden met 158 punten. Ook ons jongste viertal reed een prachtige proef waardoor ze een 1e prijs behaalde met 149 punten. Dit viertal bestaat uit Vera, Kim, Luca en Juliët. Na een periode van maanden van renovatie, willen we graag de deuren voor U open zetten om met gepaste trots ons compleet gerenoveerd gemeenschapshuis te laten zien. Tevens kunt U dan kennismaken met de mogelijkheden die wij U kunnen bieden op het gebied van feesten en partijen. Op deze dag willen we ook stilstaan bij het feit dat het 50 jaar geleden is dat de eerste steenlegging van het 'Parochiehuis' plaatsvond. In de afgelopen 50 jaren hebben veel Oostrumse- en buitendorpse verenigingen instellingen en particulieren, de weg naar gemeenschapshuis d'n Oesterham in Oostrum gevonden voor diverse activiteiten. Wij willen U dan ook van harte uitnodigen voor onze Open Dag op zondag 3 juli a.s. Om 11.00 uur zal onze harmonie Sub Matris Tutela een themaconcert verzorgen waarna om 12.00 uur deze dag een officieel tintje krijgt. Om 13.00 uur waant U zich buiten op het dorpsplein in franse sferen tijdens de 'Franse middag' van de harmonie m.m.v. het leerlingenorkest, de drumband en de Aostrumse Zangkompeneej. Graag tot zondag 3 juli in gemeenschapshuis d'n Oesterham in Oostrum. Na de trouwscene leggen de acteurs uit wat de gevolgen kunnen zijn van ongecontroleerde wapenhandel. Dit alles in het kader van de actie 'Breng wapens onder controle'. Amnesty Peel Maas is aanwezig om handtekeningen, maar ook foto's te verzamelen voor deze actie. De fotoactie is een wereldwijd protest om aandacht te vragen voor ongecontroleerd wapengebruik aan regeringsleiders overal ter wereld. Wie meedoet aan de actie, kan zichzelf terugzien op de website www.controlarms.org. Actief in BergenHorst, Sint Anthonis, Meerlo- Wanssum en Venray

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 17