INLEVERADRESSEN VOOR VOETBAL EN KORFBAL Aanmelden bij Adres Aanmeldgebied Ik geef me op voor: voetbal korfbal □tennis Djeu de boule Ik geef me op voor: voetbal korfbal tennis jeu de boule Ik geef me op voor: voetbal korfbal tennis Djeu de boule In leveradressen voor Jeu de Boule: J. Wilms, Rosmolenweg 1, F. van Bergen, Vennenweg 5, M. Künen Watermolenstraat 12. In leveradressen voor Tennis: T. Clephas, Geijsterseweg 16 Opgaveformulier 2005 Kruis 1 hokje naar keuze aan. Je kunt je slechts voor één toernooi aanmelden. Naam Leeftijd Adres Kruis 1 hokje naar keuze aan. Je kunt je slechts voor één toernooi aanmelden. Naam Leeftijd Ad res Kruis 1 hokje naar keuze aan. Je kunt je slechts voor één toernooi aanmelden. Naam Leeftijd Ad res Ger Swinkels v Broekhuizenstr. 9 Van Broekhuizenstr tot speelveld Hatendonckstr Valkenkampstr Jan Reijnders Oosterthienweg 16 Oosterthienweg Wil Cremers Herenpasweg 1 Herenpasweg Witte Vrouwenstr Geeststraat Geert Willems v Broekhuizenstr. 63 Van Broekhuizenstraat Jos Custers Geysterseweg 23 Geysterseweg Ron Comelissen Ghünenbeek 14 Kloosterstraat Hoefslag Ghünenbeek Erik van Leenderd Vlasakker 2 Vlasakker Mgr. Hanssenstr Asselberghstr. Dick Janssen Gildestraat 26 Gildestraat Watermolenstr. Rob Jeucken Binnenhof 5 Binnenhof Goetzenhof Ton van Kessel Jofferspas 22 Jofferspas Arno Wijnhoven Buitenhof 16 Buitenhof Jan Verheijen Randenrade 30 Randenrade herenhuizen en vanaf watermolen Edwin B roe ren Randenrade 54 Randenrade vanaf hoefslag tot herenhuizen Berry Oudenhoven Stationsweg 132 Stationsweg de Hulst Westerthienweg Wim Linders Oirloseweg 2 Wanssumseweg Oirloseweg Sparrendreef Buskesven Wien Staaks Rosmolenweg 5 Boshuizen

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 18