KINDERKOOR Kindenraksintiewerk 2005 staat in het teken van Glitter en Gtamour. Hallo jongens en meisjes. Morgen hebben we weer repetitie. We kunnen alleen niet om 15.30 uur in de kerk terecht omdat Sanne en Twan om 15.00 uur in de kerk gaan trouwen. Dus eerst repeteren we of even in de leefkuil of in de speelzaal van de school en om 16.00 uur gaan we alsnog een 30 minuten samen met Joke in de kerk oefenen. Zaterdagavond mogen wij ook een steentje bijdragen tijdens het limonade concert. Om 18.00 uur treffen we elkaar in de kerk en van daaruit lopen we met Joke naar de Oesterham. Wij zijn als een van de eerste aan de beurt dus kom allemaal op tijd! Tot morgenmiddag 15.15 uur in de leefkuil van de school. Groetjes Liedy ■Way e-°* Van maandag 11 tot en met vrijdag 15 juli 2005 vindt weer de kinderweek plaats van Kindervakantiewerk Venray. Het thema van dit jaar is "Glitter Glamour" met veel nieuwe ideeën, waarbij natuurlijk de succesvolle programma-onderdelen van de afgelopen jaren niet ontbreken. Op dit moment laat de organisatie de details van de dagen nog niet los. Een aantal activiteiten die zeker aan bod komen zijn: naar de film en het zwembad, een dagje weg met de bus, een ballonwedstrijd en een spetterende show. Verder wordt er weer geknutseld en is er sport en spel. Op 10 mei gaan de informatieboekjes naar de basisscholen met daarin alle bijzonderheden. Aanmelden is dan tot en met 20 mei mogelijk via het aanmeldformulier dat in het boekje zit. Niet wachten dus en het ingevulde formulier zo snel mogelijk inleveren bij de leerkracht op school. Net zoals voorgaande jaren is Kindervakantiewerk ook dit jaar weer op zoek naar leiding. Leiding geven kan vanaf 15 jaar, maar iedereen kan helpen. Alle hulp is welkom, ook als je maar een of meerdere dagen kan helpen. Voor meer informatie is kindervakantiewerk bereikbaar op telefoonnummer 0478-515777 of via www.kvw-venrav.ni Wij jonge ouders, zoeken voor onze zoon een lieve oppasmoeder (aan huis). Uren zowel overdag als 's avonds, in totaal +/- 16 uur per maand. Interesse? Informatie op tel. nr. 51 24 11

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 3