KBO - OOSTRUM KATHOLIEKE BOND VOOR OUDEREN Secretaris: A. Linders, Geeststraat 8,5807 AR, Oostrum. Tel. 0478 - 51 03 85 Beste leden, 20 mei is onze dagtocht en die gaat dit jaar de bruinkoolmijnen en naar Bruhl Duitsland. Wij vertrekken om 08.00 uur bij de kerk in Oostrum. De onkosten voor deze reis bedragen 46 euro p.p. te voldoen bij opgaven. Dit kunt u doen bij J. Verheyen Hatendonkstraat 21 Oostrum Tel. 583464. Wij gaan o.a naar het kasteel Augustusburg waar wij een rondleiding krijgen. Wij besluiten deze dag met een diner in zaal Back in Time. 24 Mei Maria viering in Oostrum. Om 15.00 uuur is hier een H. Mis,.daarna is er koffie met vlaai in zaal Back in Time. Drie daagse reis. PROGRAMMA Eerste dag: 08.00 uur vertrek bij de kerk in Oostrum. Wij rijden vervolgens rechtstreeks naar Staphorst waar we omstreeks 10.30 uur bij Rest. Het Centrum arriveren. Eerst is het tijd voor een kopje koffie met gebak. Daarna volgt een folklore modeshow. Twee Staphorster dames vertellen over het reilen en zeilen van de Staphorster klederdracht, van de geboorte tot de dood, van historie tot heden. Eventueel bestaat er de mogelijkheid om 2 dames en 1 heer om te kleden. (fototoestel meenemen) Aansluitend gebruiken wij gezamenlijk de lunch. Na de lunch rijden wij naar Giethoorn, ook wel het "Hollands Venetie"genoemd. Hier maken wij een boottocht en is er enige tijd om op eigen gelegenheid rond te kijken. De route naar ons hotel in Wolvega gaat tenslotte zoveel mogelijk via het natuurgebied de Weerribben. Aankomst bij het hotel omstreeks 17.00 uur. Het diner wordt omstreeks 19.00 uur geserveerd. Tweede dag: Na een vroeg ontbijt rijden wij rechtstreeks naar Holwerd. Hier worden we om uiterlijk 09.15 uur verwacht. De boot vertrekt om 09.30 uur, waarna we om ongeveer 10.15 uur op Ameland aankomen. Aan boord gebruiken we kopje koffie met koek. Bij aankomst is er een rondrit met de bus en een gids van het Natuurcentrum Om 12.30 uur is de lunch in het Koaikershuus. I3.45 uur en 14.00 uur excursie met twee groepen in de eendenkooi.Hierna zijn wij vrij tot 16. 00 uur waarna wij ons weer moeten melden aan de steiger. Om 16.30 uur vertrekt de boot weer naar Holwerd. Via een mooie route rijden wij weer terug naar ons hotel waarom 19. 00 uur het diner wordt geserveerd. Derde dag: Na het ontbijt verlaten we Wolvega. O.l.v. de chauffeur maken wij een mooie tocht door het zuidwesten van de provincie Friesland, waarbij een aantal Friese Elfsteden aangedaan zullen worden. Omstreeks 12.30 uur worden wij in Leliestad verwacht in het Aviodrome voor de koffietafel. Na de lunch kunne wij het al dan niet olv een gids het in november 2003 geopende Nationaal Luchtvaart-Themapark bezoeken. Het Luchtvaart Themapark omvat naast een grote binnenexpositie (zo,n 6000 m2) een sensationeel grootbeeldfilmtheater waar luchtvaartfilms worden, uitgebreide horeca, luchtvaartwinkel een restaurant en een groot dynamisch open luchtmuseum, waar o.a. diverse historische luchtvaartgebouwen en vliegtuigen staan opgesteld. Om 15.30 uur vertrekken wij hier weer en gaan via een mooie route over de Veluwe, waar nog een korte stop zal zijn weer terug naar Oostrum waar om 19. 00 uur nog een diner zaal geserveerd worden zodat wij allen weer om 21 uur thuis zullen zijn Al met al weer een leuke reis waar weer veel te zien en genieten zal zijn U kunt zich hiervoor nu al opgeven bij J. Verheyen Hatendonkstraat 21 Oostrum Tel. 583464. De onkosten voor deze reis bedragen all-inn 225, 00 annulerings en reisverzekering Er wordt een bedrag van 50 euro gevraag als aanbetaling. Dit kunt u overmaken op rekening. 1332 98. 418. ten name van KBO Castenray. Geeft zich op voor de Driedaagse reis: XXXXXXXXXXKXXXXXXXKKXXXXKXXXKXXXXXXXXX NAAM: ADRES: POSTCODE

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 17