Ma. 9 mei 18.15u. Samenspelgroep 18.45u. Leerlingenorkest 20.00u. Orkest Wo. 11 mei 18.30u. Leerlingen tamboerkorps 19.30u. Tamboerkorps Agenda mei: 13 mei Serenade (19.30u.) 14 mei Limonadeconcert (18.30u) 22 mei Mariaprocessie Limonadeconcert Zaterdag 14 mei om 18.30u. organiseert het leerlingenorkest van de harmonie het zogenaamde limonadeconcert in d'n Oesterham. Dit concert is speciaal bedoeld voor alle jeugdigen die interesse hebben in muziek. Verdere informatie volgt. Meer informatie: www.aostrum.nl onder verenigingen Nog één keer Aeoe Bóiium Live! De tent is weg, kleding gestoomd en katers allang verdwenen. Wij als commissie hebben inmiddels uitvoerig geëvalueerd. Het belangrijkste om daaruit te melden is de datum voor Aege Böjjum Live deel 2! Dat is namelijk: zaterdag 24 maart 2007. De lijst met kandidaat-artiesten is inmiddels opgestart. Wil jij ook op die lijst staan? Neem dan contact op met één van de commissieleden. Over een dik jaar zullen we namelijk weer beginnen met de strenge selectie om een nieuwe topavond neer te zetten. Verder zijn er dubbel-dvd's te koop met de video-opnames die gedurende de hele avond gemaakt zijn. Voor 7,50 kun je nog eens nagenieten van alle optredens. Bestellingen kunnen gedaan worden bij Loes Kessels, 587805 (lkessels@home.nl) Dit was dan echt het laatste bericht, tot de volgende Aege Bójjum Live! Commissie Aege Böjjum Live Sjaak Blenckers Frits Euwes Geert Janssen Loes Kessels NATIONAAL FONDS KINDERHULP Collecte in de week van 8 mei t/m 14 mei 2005 Kinderhulp zet zich in voor kinderen met minder kansen. Meestal als gevolg van een verstoorde thuissituatie krijgen zij te maken met jeugdhulpverlening. Gelukkig bestaan er voor deze kinderen allerlei vormen van hulp. Vele mensen zetten zich elke dag in om ook hen een goede toekomst te geven. Dat neemt niet weg dat deze kinderen van tijd tot tijd wel een extraatje kunnen gebruiken. Kinderhulp is er om hierbij een handje te helpen.

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 7