Jaarlijkse inschrijving Oostrumse peuters 14. Commissie Stedelijke Ontwikkeling Ontwikkelingen woningbouw Oostrum Het POL (provinciaal ontwikkelingsplan Limburg) wordt herzien. Dit kan ertoe leiden dat plannen voor woningbouw in dorpen van de gemeente Venray herzien moeten worden. Voor het project Oostrum-Oost geldt dit niet. In het dorpsradenoverleg is afgesproken dat elke Dorpsraad toetst in hoeverre het wenselijk is om het autochtoniteitsbeginsel in stand te houden. In het project Oostrum-Oost zijn 6 vrije kavels. De Dorpsraad is van mening dat voor deze kavels in ieder geval het autochtoniteitsbeginsel gehandhaafd moet worden. Rapportage overige activiteiten De Gemeente streeft naar gebiedsgericht werken, waarbij er voor elk dorp/wijk één aanspreekpunt bij de Gemeente is. De Gemeente zoekt hiervoor een pilot-dorp. De Dorpsraad staat hier positief tegenover. Opgemerkt wordt dat de tijdsinvestering niet ten koste mag gaan van andere activiteiten van de Dorpsraad. Vanuit de publieke tribune wordt gevraagd hoe het staat met het plan van bouwbedrijf Fleuren. De Dorpsraad kent geen nieuwe ontwikkelingen. Het vroegere pand van de Rabobank is verkocht aan bouwbedrijf Raedts. 15. Rondvraag Begin 2006 zal een ondernemersbeurs plaatsvinden. Extra investeringen voor het Oostrums Weekblad worden vooraf door de Dorpsraad getoetst. De Dorpsraad heeft nog geen bericht ontvangen inzake het groenonderhoud. In het Oostrums Weekblad zal een stukje worden geplaatst over de overlast van hondenpoep. Gevraagd wordt of reeds bekend is hoe de procedure van inschrijven bij Wonen Venray is. Dit is nog niet bekend. Binnenkort volgt een vergadering met Wonen Venray waarin dit nagevraagd zal worden. 16. Sluiting De voorzitter sluit om 22.30 uur de vergadering en dankt alle aanwezigen voor hun inbreng. Vera Janssen, notulist Stichting peuterspeelzaal Oostrum Valkenkampstraat 2 5807 AN OOSTRUM telefoon (0478) 58 85 03 Op zaterdag 9 april a.s. van 09.30 uur tot 10.30 uur vindt op de peuterspeelzaal aan de Valkenkampstraat 2 de inschrijving van peuters plaats. Uitsluitend kinderen die tussen 1 juli 2003 en 1 juli 2004 geboren zijn, kunnen worden ingeschreven. Na indeling van de Oostrumse peuters zullen de open plaatsen in de groepen worden ingevuld door peuters van buiten Oostrum. Het inschrijfgeld ad 7,00 dient, het liefst gepast, direct bij de inschrijving betaald te worden. Om uw ouderbijdrage vast te kunnen stellen, kunt u, indien gewenst, uw jaaropgave(n) over 2004 aan de penningmeester ter inzage overleggen. Het gaat hierbij om het gezamenlijk inkomen.

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 9