11. Commissie Middelen Verslag dorpsradenoverleq 3 januari 2005 Er zijn geen opmerkingen 7 maart 2005 Op 4 juni 2005 vindt de viering plaats van het 25-jarig jubileum van het Dorpsradenoverleg. Alle leden van de Dorpsraad met partner worden hiervoor uitgenodigd. Leden worden gevraagd deze datum te reserveren. Het onderhoudsplan van het wegennet is toegelicht door de Gemeente. De nadruk zal liggen op kwalitatief hoger onderhoud van wegen in de kernen dan in het buitengebied. Het financieel verslag en de voortgang van de DOP's is besproken. Rapportage overige activiteiten Geen mededelingen 12. Commissie Stedelijk Beheer Afwikkeling fontein dorpsplein De commissie zal bij de gemeente Venray navragen wat eventuele mogelijkheden zijn voor het plaatsen van kunst op het dorpsplein als alternatief voor de waterpartij. Wanneer meer duidelijkheid is over de haalbaarheid hiervan, wordt een interne vergadering gepland. Voor de huidige waterpartij wordt een alternatieve locatie gezocht. Rapportage overige activiteiten De gemeente heeft geadviseerd om geen prullenbak te plaatsen bij de geldautomaat. De commissie houdt de overlast in de gaten en indien noodzakelijk zal opnieuw actie worden ondernomen. De commissie stelt voor om een nieuwe kerstverlichting aan te schaffen die vandalisme bestendig is. Bij de huidige verlichting worden door vandalen lampen uitgedraaid en vernield, wat tot overlast van glas heeft geleid. Er wordt een offerte opgevraagd voor een nieuwe verlichting. De volgende vergadering volgt een voorstel. Het gat in de straat bij de linden op de Mgr. Hanssenstraat is gemeld bij de Gemeente. De voorgestelde locaties voor het plaatsen van de skatebaan zijn door de Gemeente allemaal afgewezen. Er is derhalve geen geschikte alternatieve locatie, waardoor de skatebaan weer op het basketbalveld geplaatst zal worden. De gemeente heeft verzocht om verbeterpunten voor onderhoud aan te geven aan de heer van de Heuvel. De voorzitter vraagt de commissie stedelijk beheer de knelpunten te inventariseren en deze door te geven aan de heer van de Heuvel. Enkele verbeterpunten worden genoemd: waterplas Geysterseweg, wateroverlast bocht Stationsweg richting station, Spurkterdijk, Henri Dunantstraat. 13. Commissie Maatschappelijke diensten Rapportage overige activiteiten Er heeft een evaluatiebijeenkomst plaatsgevonden over de website 'www.dorpenvenray.nr. Binnenkort volgen de trainingen voor de verenigingen die zich aangemeld hebben. In Oostrum hebben 2 verenigingen zich aangemeld. TBS: op maandag 14 maart is er weer een bijeenkomst voor het omwonendencomité. De TBS wil de samenstelling van dit comité herzien. De echte omwonenden zijn namelijk niet vertegenwoordigd. Ook vanuit de publieke tribune wordt aangegeven dat het wenselijk is om de naam te wijzigen omdat niet alle omwonenden deel uitmaken van het comité, maar wel aangesproken worden op zaken.

Oostrum's Weekblad | 2005 | | pagina 8